Místo : Mikulova
Zápas : 3.kolo Hanspaulka
Autor článku : Tomáš
Výsledek : 0:2 (0:0)

Po malešické střelnici se náš brankostroj pro změnu úplně zadrhl, v zápase proti A.G.Č.V. jsme se neprosadili ani jednou a po dvou obdržených gólech ve druhém poločase prohráli 0:2. Víc než porážka ale mrzí ztráta Matěje, který si pravděpodobně natrhl achillovku.
Na pozdně večerní Mikulovku jsme se sešli v celkem hojném počtu. Oproti minulému mači chyběl zraněný Pavel a také na poslední chvíli Venca. Naopak po karetním trestu se vrátil do sestavy hříšník Adam a také Jirka Dymák spolu s Lubošem.
Do zápasu jsme nastoupili se stejnou taktikou jako minulý týden proti Jemným a Soleným. Zodpovědný výkon z defenzivy se nám celkem dařil a co prošlo přes obranu pochytal spolehlivě Matěj. Směrem dopředu to už od začátku skřípalo. Soupeř zodpovědně bránil a nepouštěl nás do gólových šancí, natož do přečíslení.
Za zmínku stojí střelecké pokusy Ivoše, jen těsně mířící Luboš na zadní tyč a bohužel i Jirka Škrábek nedotáhl nadějné přečíslení z levé strany. Zhruba ve dvacáté minutě přišel důležitý a smolný okamžik. Matěj si nešťastně přivodil zranění a musel nuceně odstoupit ze zápasu. V brance jej Adam a hned si připsal pár dobrých zákroků. Poločas jsme tak dohráli za přijatelného bezbrankového stavu.
Ve druhé půli jsme nadále pokračovali v naší hře a také začali přicházet i gólové šance. A to hned vyložené. Bohužel v nich nejprve neuspěl Jirka Škrábek tváří proti brankáři a po chvílí jej napodobil i Luboš z pravé strany. Co se nepovedlo nám, to soupeři v bledě modrém ano. Útočník se kousek před vápnem uvolnil na střed a přesnou střelou po zemi poprvé překonal Adama.
Postupem času jsme se začali více osmělovat a tlačit do ofenzívy, ovšem k moc šancím jsme se nedostali. Lukáš měl pár střeleckých pokusů, ale ty se do branky nevešly. Spíše soupeř těžil z brejků v naší otevřené obraně, které jsme jen tak tak hasili. Jednu z posledních možností měl na kopačce nekrytý Jirka Dymák, ale lehce za vápnem nezamířil přesně.
Chvíli před koncem přišel Lukáš v důrazném souboji před našim vápnem o míč a forvard protivníka se zblízka nemýlil a nedal Adamovi šanci. Zbylých pár minut se už zápas spíše jen dohrával. Nutno ještě ocenit i Adama, který dochytával zápas s poraněným prstem.

Škoda, v tomto zápase se daly urvat body. Oproti minulému utkání jsme zapomněli dávat góly a i útočná hra pokulhávala. Nutno přiznat, že soupeř byl o něco lepší. Naši oba gólmani předvedli kvalitní výkon, na který jsme ovšem nenavázali v útoku. Snaha byla také vidět, ale prostě tomu něco chybělo. Do dalších zápasu musíme přidat a pomalu získávat další důležité body.
Hráč zápasu: Matěj Kuncíř      Profil...      Statistika...

Po dobu svého působení v brance, než si přivodil zranění, držel Matěj čisté konto a připsal si řadu kvalitních zákroků a také se podílel na naší rozehrávce. Bohužel to ale vypadá, že nám ve zbytku sezóny už nepomůže.

Sviňmetr : 5.2 sviní (standard)