Zápas : 11.kolo Hanspaulka
Výsledek : 2:4 (0:0)

37. Lukáš Lojín (Vašek Doubek)
60. Vašek Doubek (Lukáš Lojín)

Závěr jinak velmi úspěšné sezóny nám výsledkově nevyšel, v oslabené sestavě jsme nestačili na už jistého sestupujícího z naší skupiny Homogen. V trochu bezstarostném zápase jsme neproměnili celou řadu nadějných přečíslení a soupeř nás za to ve druhém poločase potrestal.
Po týdenní přestávce jsme nastoupili k poslednímu zápasu sezóny v situaci, kdy ani jednomu z týmů o nic nešlo. Z našeho pohledu to bylo dobře, protože jsme postrádali Pavla kvůli Spartě, oba Jirky kvůli pracovním povinnostem a Tomáše Jedličku pro změnu kvůli tréninku. Pavla dokázal solidně zastoupit Adam, početnější střídačku ale nahradit nešlo a v druhém poločase se to trochu projevilo.
Už první půle nabídla docela dost šancí na obou stranách, střelcům se ale prozatím nedařilo. Nám tentokrát hodně drhla finální fáze, Tomáš obligátně sám na zadní tyči nedosáhl na střílený centr a několik slibných přečíslení jsme zbytečně zadrbali. Asi od patnácté minuty se začal více prosazovat Homogen a Adam několikrát zasahoval na poslední chvíli před jeho nebezpečnými pokusy.
Stejný obraz hry pokračoval i po pauze, ale začaly padat i góly. Otevřít skóre se podařilo nám, když Vašek přiťukl z křídla míč rozběhnutému Lukášovi a ten z plného běhu nedal střelou k tyči gólmanovi šanci. Vedení nám ovšem vydrželo pouhé dvě minuty. Útočník Homogenu se obtočil kolem bránícícho Ivoše a zamířil do protipohybu Adama.
Od té chvíle už nám nevycházelo skoro nic. Po neúspěšných brejcích jsme se nestíhali vracet a soupeř toho využíval. Navíc jsme rychle znovu inkasovali po zbytečné ztrátě míče na půlce. Rozhodnutí přišlo tři minuty před koncem, kdy jsme nevyužili přečíslení a z následného brejku soupeř odskočil na 1:3. V úplném závěru si ještě Lukáš neodpustil svou tradiční chybu v rozehrávce, kterou následně alespoň částečně napravil přihrávkou na skórujícího Vaška, který uzavřel skóre na 2:4.

Udělali jsme příliš mnoho chyb, v druhém poločase jsme se nezvládali vracet do obrany a Homogen dokázal využít prostor, který jsme mu nabídli. Naštěstí tentokrát o nic nešlo...
Hráč zápasu: Adam Marcinik      Profil...      Statistika...

Nevděčné role se zhostil nad očekávání dobře, zejména v první půli si připsali několik důležitých zákroků. Za góly nemohl, obrana mu příliš nepomohla.

Sviňmetr : 3.6 sviní (slabý průměr)