Kalendář akcí:

Červen 2021

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
212223
24
252627
282930
Program na celý rok...


logo

Modrý Svině - PAVAPA Motl


Datum : 24.9.2015 19:15
Místo : Malešice
Zápas : 4.kolo Hanspaulka
Autor článku : Ota Duben
Výsledek : 1:4 (0:2)

56. Lukáš Lojín (Vašek Doubek)
Karty :

bez karet

   tisk Verze pro tisk      email Poslat stránku e-mailem

V dalším těžkém utkání s velmi silným soupeřem jsme utrpěli už třetí porážku v sezóně, když jsme podlehli lídrovi skupiny PAVAPA Motl 1:4. Vzhledem k množství šancí soupeře a naší předvedené hře v první půli ale šlo o vcelku přijatelný výsledek.
Do zápasu jsme šli v citelném oslabení, kromě Michala stále chyběl Matěj a navíc si Pavel v předchozím utkání narazil prst, takže nemohl chytat. Nastoupil tedy alespoň v poli, ale z béčka jsme museli povolat Dana Straku, což zároveň znamenalo, že nemohl nastoupit Tomáš Jedlička, protože obě místa pro hráče z B týmu jsme měli zaplněná.
Na rozdíl od duelů s Paloučkem s Jemnými a Solenými jsme alespoň neinkasovali hned v úvodu. Jinak to ale bylo dost podobné trápení. Soupeř bych rychlejší a techničtější, takže nás vcelku bez problémů přehrával a vytvořil si řadu dobrých šancí, několikrát ale zasáhl Dan a dvakrát mu pomohlo břevno.
Nakonec jsme ale stejně inkasovali, Jirka Škrábek nedokázal v souboji tělo na tělo zastavit pronikajícího útočníka a ten ranou z křídla prostřelil Dana. Naše ofenzíva v první půli prakticky neexistovala, pouze po dobrém náběhu Antona na roh musel gólman PAVAPA krotit míč za pomocí tyče.
Herně nebyl úvodní poločas příliš vydařený, alespoň jsme ale drželi proti kvalitnímu soupeři přijatelný výsledek. To ale brzy po přestávce už neplatilo, tentokrát prohrál klíčový souboj Jirka Dymák, který byl ale jinak patřil k nejaktivnějším hráčům a byl také naším nejčastějším střelcem.
Hra směrem dopředu se postupem časem času lepšila, dokázali jsme si čas od času i kombinací vypracovat nějaký náznak šance, jenže střely často končily na prvním obránci. Na druhé straně po Jirkově smolném podklouznutí na půlce prošel útočník s míčem středem naší obrany a Dan byl opět bezmocný.
Šance na body tak byla pryč, šlo tak už spíš o to vybojovat nějaký přijatelný výsledek a hlavně se pokusit skórovat. Jenže Lukáš nebyl tentokrát ve střelecké formě, nejdřív po přihrávce od Ivoše trefil jen tyč a pak po hrubce v rozehrávce Motlu šel sám na brankáře, ale nedokázal ho prostřelit.
Nakonec ale náš nejsilnější herní úsek doznal gólové odměny. Vašek rozehrál roh na Lukáše, který propálil všechno, co mu stálo v cestě. Jenže ještě v poslední minutě stihl svůj zásah zdevalvovat minelou v rozehrávce, kterou soupeř do odkryté branky v pohodě potrestal.

Hodnocení utkání:
Nedá se očekávat, že ve 4. lize budeme někoho přehrávat. Nestačíme často rychlostně ani technikou, soupeři mají navrch ve středu pole a trestají naše individuální chyby. Šanci máme pouze při dostatečném nasazení a soustředění se na zápas, maximálním důrazu v osobních soubojích a minimalizaci chyb v rozehrávce. A samozřejmě také zlepšením produktivity v koncovce, jeden gól na čtyři vyložené příležitosti je prostě málo. Bohužel momentálně zvládáme s bídou to první a to ještě ne vždy. Sezóna je ale ještě dlouhá a nic není ztracené.
Hráč zápasu:       Profil...      Statistika...

Dan Straka: I když některé jeho výkopy a rozehrávky budily hrůzu, tak svou roli jinak v mezích možností zvládl, za žádný gól výrazně nemohl a několik téměř jistých naopak chytil.

Sviňmetr : 4.8 sviní (standard)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr
10-9 sviní SUPER!!!, 8-7 sviní velmi kvalitní, 6-5 sviní standard, 4-3 sviní slabý průměr, 2-0 sviní krize.


Průměrné hodnocení utkání :

Obrana - 4 (podprůměrný)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Útok - 5 (průměrný)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Týmový duch - 6 (dobrý)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Prostředí - 5 (průměrný)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Výsledek - 4 (podprůměrný)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr


Brankář
brankar
---
Obránci
obrana
Jirka Dymák

obrana
Lukáš Lojín

obrana
Tomáš Rosenberger

obrana
Anton Olkhovoy

Útočníci
obrana
Ivo Kurhajec

obrana
Pavel Řeháček

obrana
Vašek Doubek

obrana
Jirka ŠkrábekNaše další články o odehraných zápasech
Sezóna Podzim 2020 - 4.C
Ostatní sezóny
POHÁRY a PŘÁTELSKÁ UTKÁNÍ
TURNAJE