Zápas : 3.kolo Hanspaulka
Autor článku : Tomáš
Výsledek : 1:5 (1:2)

25. Lukáš Lojín (Tomáš Rosenberger)

S vidinou první výhry nad tradičním soupeřem z posledních sezón jsme zavítali na velmi větrnou a později i lehce zkrápěnou Mikulovku. Naše sestava byla téměř kompletní, chyběl stále Matěj, stejně tak jako nejistý Michal Vrtiška. Zápas pouze sledoval ze střídačky Tomáš Jedlička.
Když napíšeme, že úvod utkání se nám hrubě nepovedl, tak to boudou mírná slova. Z prvního dlouhého nákopu za naší obranu se útočník obtočil kolem Antona a velmi pohotově zakončil nad padajícího Pavla. A to neuběhlo snad ani deset vteřin od úvodního hvizdu. Do útoku nám to tradičně nešlo a když jsme se dostali před branku, tak jsem zbytečně místo střely volili přihrávku do rohu, jako v případě Jirky Dymáka. Netrvalo dlouho a po pár minutách to bylo o dvě branky. Palouček pěkně zakombinoval až do prázdné branky. Pavel si na míč nesáhl a už jej podruhé vyndaval ze sítě. Až poté jsme se pomalu dostávali do hry. Tomáš nezachytil pěknou přihrávku od Lukáše za obranu a akce Jirky Škrábka byla přerušena faulem před pokutovým územím. Z následného přímého kopu jsme bohužel trefili jen gólmana soupeře. Až pět minut před poločasem po rohovém kopu Tomáš našel Lukáše a ten zblízka placírkou zakončil do černého.
Do druhé půle jsme šli s cílem zvýšit aktivitu a pokusit se vyvinout tlak na soupeře. Tyto naše úvahy ale vzaly velmi rychle za své, když jsme nejprve po tragické přihrávce na střed přežili nebezpečnou možnost Paloučku, ale z následného rohu a nedůrazu před Pavlem inkasovali laciný gól. Uběhlo pár minut a soupeř opět zakombinoval a pohodlně dával do prázdné. Obě branky padaly snad během čtyř minut od úvodu druhého poločasu. Tyto skutečnosti nás srazily do kolen a my zapadli do šedi naší nepřesné hry. Poté Pavel vytáhl i pár kvalitních zákroků a pomohla nám také i tyč. Pár možností po brejkových akcích jsme ještě měli, ale skóre se nezměnilo. To až chvilku před koncem soupeř pečetil na 1:5, když z levého křídla útočník trochu nečekaně prostřelil Pavla.

Jako na houpačce jsou zatím naše výsledky ve čtvrté lize. V dnešním zápase jsme opět zaspali úvody poločasů. Sami víme, jak je pro nás důležitý první gól. Nekoncentrovanost, laxní přístup a také nedůraz v soubojích, to jsou hlavní příčiny. Po tragickém úvodu druhé půle nás fotbal už ani moc nebavil, zápas se už jen dohrával a Palouček si jej užíval. A jak později i jeden z jeho hráčů pronesl "tak slabý tým už asi těžko potkáme. Bohužel po tomto zápase svatá pravda...
Hráč zápasu: Lukáš Lojín      Profil...      Statistika...

Z dnešní bídy jen véééélmi těžko vybrat hráče zápasu. Nikomu se nedařilo a ani nebylo k vidění moc pěkných či zakončených akcí. Proto výběr padá na našeho jediného střelce, který si tak připsal i první branku v lize na podzim.

Sviňmetr : 4.2 sviní (standard)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr