16. Lukáš Lojín (Tomáš Jedlička)
25. Tomáš Jedlička (Lukáš Lojín)
58. Vašek Doubek (Lukáš Lojín)
60. Lukáš Lojín (Tomáš Jedlička)

"Povinné" dva body jsme si připsali do tabulky po vydřeném vítězství 4:1 nad posledním A - klubem. Po neuvěřitelně utrápeném výkonu v ofenzívě jsme rozhodli o svém vítězství až v posledních minutách zápasu. Na všech našich gólech měl opět podíl Lukáš a v polovině sezóny má našlápnuto k překonání klubového střeleckého rekordu i maxima v "kanadském bodování".
Problémy se sestavou nebyly tak akutní jako minulý týden, přesto jsme znovu museli využít obě posily z B týmu. Stihnul se totiž uzdravit Vašek a vrátil se i Michal, jenže zas pro změnu chyběl Matěj, takže místo něj se musel do obrany stáhnout Tomáš. Naštěstí pro nás ale soupeř byl úplně bez střídání, navíc s poněkud vyšším věkovým průměrem.
Po celý zápas jsme byli aktivnější, měli jsme mnohem víc šancí, ale fatálním problémem pro nás byla finální fáze. Dokázali jsme špatnou přihrávkou zahodit několik přečíslení i třech proti jednomu, v dobrých střeleckých pozicích netrefovali branku a dávali tak úsporně hrajícímu soupeři stále naději na zvrat v utkání.
Začátek jsme ale měli dobrý, vytvořili jsme si záhy převahu, více drželi míč a taky se dostali do vedení, když Tomáš Jedlička dokázal udržet míč, patičkou ho vrátil do druhé vlny a Lukáš je v podobných situacích letos neomylný. Bohužel o čtyři minuty později bylo vyrovnáno, při trestném kopu jsme nechali za obranou na zadní tyči hráče, který se po signálu trefil přesně.
Do "kabin" jsme ale přeci jen odcházeli o něco spokojenější my, Lukáš vysunul Tomáše Jedličku, který z těžkého úhlu propálil gólmana. Právě Tomáš byl celý zápas naším nejnebezpečnějším útočníkem, Vašek a hlavně Michal se tentokrát v útočné fázi spíš trápili.
Ono trápení se ale po přestávce přeneslo na celý tým. Šance stále byly, soupeř ve středu pole příliš nebránil a my měli spoustu příležitostí si náskok pojistit, ale místo toho jsme se klepali o výsledek až do konce. Soupeř sice nehrozil často, ale o to byl nebezpečnější, po jednom závaru nás zachránil od pohromy Dan, když kolenem vykopl střelu osamoceného útočníka.
Až těsně před koncem poslal Lukáš z obrany dlouhý míč na Vaška, který sám před brankářem míč jen lehce tečoval a ten zamířil k tyči. A v poslední minutě ještě připravil Tomáš Jedlička další gól pro Lukáše.

Dva body se počítají, ale zejména v druhé půli jsme bojovali spíše sami se sebou. Záchrana je ale blízko, teď už bychom si to pokazit neměli.
Hráč zápasu: Lukáš Lojín      Profil...      Statistika...

Zase byl u všeho podstatného, střílel, přihrával, bojoval, hecoval...

Sviňmetr : 6.6 sviní (velmi kvalitní)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr