24. Tomáš Jedlička (Matěj Kuncíř)
28. Lukáš Lojín (Matěj Kuncíř)
48. Anton Olchovoj (Tomáš Jedlička)
57. Lukáš Lojín (Matěj Kuncíř)

Bojovný výkon na hranici možností v podání oslabené sestavy nás dovedl k nejvyššímu vítězství sezony. S jediným hráčem na střídání a dvojicí mladíků z béčka, kteří s námi hráli poprvé, jsme přehráli Inter Bubeneč jasně 5:1 a posunuli se do klidného středu tabulky. Hattrickem se zaskvěl Lukáš, čtyřmi asistencemi se pod úspěch podepsal Matěj.
Nebývalá marodka dostala náš kádr do stavu, jaký pamatují snad jen týmoví veteráni. K dlouhodobě zraněnému Adamovi a Vaškovi, který se nestihl dát dohromady, přibyl s naštípnutou patou Ivoš a také Jirka Škrábek, který se z pro změnu zranil na nedělním tréninku béčka. A jelikož Michal byl pracovně v Brně a Pavel na cestě do Řecka, museli jsme improvizovat.
Nakonec jsme místo Jirky Škrábka vytáhli ze záložního týmu nejlepšího střelce béčka Tomáše Jedličku a úkol nahradit Pavla dostal teprve šestnáctiletý gólman "juniorky" Dan Straka. A doufali jsme, že zbytek týmu dorazí a nikdo se nezraní. Naštěstí pro nás, soupeř na tom byl podobně a také střídal jediného hráče.
Prvních dvacet minut se hrál vcelku vyrovnaný fotbal. Dan se chytil už v první minutě efektním a důležitým zákrokem, na druhé straně se zatím pouze zastřelovali Matěj s Lukášem. První dvě šance z kategorie vyložených už ale patřily nám. Jenže Anton v ideální střelecké pozici trochu nesmyslně ještě přihrával a Jirka Dymák v samostatném úniku nastřelil pouze gólmana.
Ale do třetice už to vyšlo, Matěj našel přesně Lukáše a ten bez rozmýšlení propálil gólmana. Jenže to nebylo všechno, ještě do poločasu se nám dvakrát podařilo náskok navýšit. Nejdřív Matěj dostal míč za obranu a Tomáš dokázal přehodit vybíhajícího gólmana a o chvíli později znovu Matěj našel ve vápně Lukáše, který nekompromisně zavěsil pod břevno.
Soupeř měl ještě do půle jednu obrovskou šanci, když Dan zahrál rukou mimo vápno, po následném nepřímém kopu ale nedokázal propálit hradbu těl před brankou. Po přestávce už byl víceméně v útlumu, sice se snažil tlačit, ale pouze nám nabízel možnosti k rychlým brejkům. Skórovat se mu podařilo až v závěru za rozhodnutého stavu, kdy chyboval Matěj a s následnou rychlou akcí už nemohl Dan nic dělat.
Jenže v tu chvíli už jsme vedli o čtyři branky. Tomáš prodloužil hlavou za sebe Matějovu přihrávku, k míči se dostal Anton a prostřelil gólmana. V závěru jsme ještě nevyužili několik přečíslení, v tom posledním ale při akci tří proti jednomu Lukáš nic nevymýšlel a prudkou ranou narval míč do sítě.

Jeden týden jsme schopni předvést nefalšovanou fotbalovou hrůzu, abychom v následujícím zápase ve slepované sestavě, která spolu nikdy nehrála, přejeli soupeře rozdílem třídy. Záchrana je v tuto chvíli samozřejmě ještě daleko, ale tímto výsledkem jsme k ní udělali velký a důležitý krok.
Hráč zápasu: Matěj Kuncíř      Profil...      Statistika...

Byl u všech našich gólů, z toho na čtyřech se podepsal finální přihrávkou.

Sviňmetr : 7.2 sviní (velmi kvalitní)