Výsledek : 3:1 (0:1)

51. Anton Olchovoj (Matěj Kuncíř)
54. Lukáš Lojín (Vašek Doubek)
58. vlastní

Padesátiminutové trápení se šťastným koncem, tak vypadala v našem podání generálka na ligu. Kvalitní soupeř nás většinu zápasu nepouštěl do větších šancí a vedl, v poslední desetiminutovce se nám však brankami Antona, Lukáše a po kiksu brankáře při rohu povedlo otočit výsledek na 3:1.
Oproti prvnímu zápasu chyběli Michal Stodola i nemocný Jirka Škrábek, naopak do sestavy se vrátil Matěj, který hned musel zaskočit na první minuty v brance. Pavel s Adamem si totiž spletli hřiště a nepochopitelně zamířili do Záběhlic... Než prokličkovali přes Prahu na sever, stačili jsme už prohrávat, úvodního chaosu obrany využil soupeř k přesné střele.
Globálně vzato, po většinu zápasu se nám příliš nedařilo, soupeř hrál velmi dobře hlavně ve středu pole a nedával nám prostor ke kombinaci. Individuální průniky pak jako obvykle k ničemu nevedly, naopak našich ztrát z nich Atletico využívalo k brejkům a Pavel tak měl celý zápas dost práce.
V první půlhodině jsme si vypracovali jedinou větší šanci, kterou ovšem Matěj (teď už v poli) neproměnil a ani v druhé půli to dlouho nevypadalo jinak. Až Vaškovi se podařilo probít se přes obranu do dobré příležitosti, jenže nadějnou situaci zazdil střelou do brankáře místo přihrávky úplně volnému spoluhráči.
Atletico na posledních 15 minut vyměnilo brankáře a to zřejmě nemělo dělat, byť na vrub náhradníka jde pouze jeden z obdržených gólů. V 51. minutě se nám konečně povedla přímočará útoční akce, Vašek vysunul do křídla Matěje a jeho střílený centr uklidil z první do odkryté branky na zadní tyči schovaný Anton.
O tři minuty později se znovu připomnělo sehrané předbojské duo. Vašek střílel a Lukáš v trochu krkolomné pozici tečoval míč mimo dosah brankáře. Ten navíc v závěru svůj tým dorazil, když si po našem rohu srazil nohou míč do vlastní branky.

Obrana se oproti minulému týdnu nezlepšila, ba naopak, což bylo dáno jednak větší kvalitou soupeře a jednak naší pokračující laxností v rozehrávce. Tak zkušený a bez přehánění kvalitní tým, jaký máme, si prostě takové množství ztrát míče a nedůsledností v přístupu k protihráčům nemůže dovolit. Potěšující je, že se nám opět povedlo otočit v závěru výsledek, před začátkem podzimu ale máme rozhodně o čem přemýšlet...
Hráč zápasu: Anton Olchovoj      Profil...      Statistika...

Jako jediný z obránců výrazně nechyboval směrem dozadu, na druhé straně svým gólem započal obrat...

Sviňmetr : 5.4 sviní (standard)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Pavel Řeháček a jeho komentář k zápasu : Nemyslím, že by to byla katastrofa, spíš mi přišlo, že sme se dlouho zastřelovali. Obrana mi přišlo že hrála o hodně líp než minule. Zde byl jen kvalitnější soupeř, ale obrana si s ním dle mne poradila dobře a nechala ho střílet jen tak že sem si hezky zachytal ale s jistotou :)