13. Lukáš Lojín (Matěj Kuncíř)
39. Lukáš Lojín
46. Vašek Doubek (Jirka Škrábek)
56. Ivo Kurhajec (Vašek Doubek)

Přes velké komplikace v prvním poločase jsme nakonec zápas se zachraňující se Indianou zvládli a po vítězství 4:2 máme definitivní jistotu umístění v horní polovině tabulky.
V obvyklé sestavě, pouze bez Adama, jsme šli do zápasu v roli favorita proti soupeři, který nutně potřeboval body k záchraně. Na hřišti ale výkonnostní rozdíl mezi oběma týmy zvlášť v prvním poločase vidět nebyl, a nebylo to pouze logicky vyšší motivací Indiany.
Původní plán zahrát si v pěkném počasí fotbálek hezky v klidu vzal za své hned v úvodu. Neuběhla možná ani jedna minuta, když Matěj při rozehrávce namazal soupeři a útočník Indiany neměl se zakončením problém. Bohužel nešlo o náš ojedinělý kiks při zakládání útoků, v prvním poločase jsme dokázali poztrácet tímto způsobem velké množství míčů a soupeř tak neustále hrozil z přečíslení.
Navíc Matěj po jednom ze soubojů odkulhal ze hřiště a nevypadalo to s námi vůbec dobře. Naštěstí se dokázal brzy vrátit a hned svojí aktivitou vybojoval roh. Jeho exekuce se ujal sám, našel z druhé vlny nabíhajícího Lukáše a ten neatakovaný měl dost času zamířit přesně k tyčí.
Nedlouho poté ale právě Lukáš znovu ztratil při zbytečné kličce míč a nejlepší hráč soupeře z následné akce trefil přesně šibenici. A mohlo být ještě hůř, problémy v rozehrávce neustávaly a jen díky Pavlovi a špatné koncovce Indiany nebyl rozdíl ve skóre vyšší.
Druhá půle byla už přeci jen o něčem jiném a do lepší herní pohody nám pomohlo také brzké Lukášovo vyrovnání. Při standardní situaci se mu podařilo ideální obstřelit zeď a brankář se za míčem jenom ohlédl. Stal se tak alespoň na chvíli naším nejlepším střelcem v sezóně, než ho o sedm minut později znovu dohnal Vašek. Ten si po Jirkově autu poradil s obráncem i gólmanem a neměl problém trefit prázdnou branku.
Soupeř napnul veškeré síly k vyrovnání, do žádné vyložené šance už se ale nedostal. Naopak my zahodili několik možností přečíslení, klasicky zkaženou přihrávkou. Nakonec jsme ale ještě dokázali vítězství pojistit, po Vaškově rohu se poprvé v sezóně trefil do černého "klecanský Messi" Ivoš.

Ocenění si jistě zaslouží, jakým způsobem jsme zvládli druhou půli a také, že jsme se dokázali dostat z nepříjemný situace. Problém je, že jsme se do ní dostali jen a jen sami. Nesmyslně složité rozehrávky, hloupé kličky místo přihrávky volnému spoluhráči nám zbytečně komplikují situaci. Dobrá rozehrávka je bohužel základ všeho a v této činnosti v poslední době hodně tápeme.
Hráč zápasu: Anton Olchovoj      Profil...      Statistika...

I v prvním poločase na rozdíl od jiných bojoval a zbytečně nechyboval.

Sviňmetr : 5.4 sviní (standard)

Ota Duben a jeho komentář k zápasu : V první půli sem si chvílema myslel, že ste se domluvili, že jim to pustíme, akorát že mně to nikdo neřek... Výsledek dobrej, ale hra je našemu potenciálu jaksi dost vzdálená...