Kalendář akcí:

Červenec 2020

PoÚtStČtSoNe
  12345
6
7
89101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Program na celý rok...


logo

Modrý Svině - Indiana Team


Datum : 12.6.2014 19:30
Místo : Hanspaulka
Zápas : 10.kolo Hanspaulka
Autor článku : Ota Duben
Výsledek : 4:2 (1:2)

13. Lukáš Lojín (Matěj Kuncíř)
39. Lukáš Lojín
46. Vašek Doubek (Jirka Škrábek)
56. Ivo Kurhajec (Vašek Doubek)
Karty :

bez karet

   tisk Verze pro tisk      email Poslat stránku e-mailem

Přes velké komplikace v prvním poločase jsme nakonec zápas se zachraňující se Indianou zvládli a po vítězství 4:2 máme definitivní jistotu umístění v horní polovině tabulky.
V obvyklé sestavě, pouze bez Adama, jsme šli do zápasu v roli favorita proti soupeři, který nutně potřeboval body k záchraně. Na hřišti ale výkonnostní rozdíl mezi oběma týmy zvlášť v prvním poločase vidět nebyl, a nebylo to pouze logicky vyšší motivací Indiany.
Původní plán zahrát si v pěkném počasí fotbálek hezky v klidu vzal za své hned v úvodu. Neuběhla možná ani jedna minuta, když Matěj při rozehrávce namazal soupeři a útočník Indiany neměl se zakončením problém. Bohužel nešlo o náš ojedinělý kiks při zakládání útoků, v prvním poločase jsme dokázali poztrácet tímto způsobem velké množství míčů a soupeř tak neustále hrozil z přečíslení.
Navíc Matěj po jednom ze soubojů odkulhal ze hřiště a nevypadalo to s námi vůbec dobře. Naštěstí se dokázal brzy vrátit a hned svojí aktivitou vybojoval roh. Jeho exekuce se ujal sám, našel z druhé vlny nabíhajícího Lukáše a ten neatakovaný měl dost času zamířit přesně k tyčí.
Nedlouho poté ale právě Lukáš znovu ztratil při zbytečné kličce míč a nejlepší hráč soupeře z následné akce trefil přesně šibenici. A mohlo být ještě hůř, problémy v rozehrávce neustávaly a jen díky Pavlovi a špatné koncovce Indiany nebyl rozdíl ve skóre vyšší.
Druhá půle byla už přeci jen o něčem jiném a do lepší herní pohody nám pomohlo také brzké Lukášovo vyrovnání. Při standardní situaci se mu podařilo ideální obstřelit zeď a brankář se za míčem jenom ohlédl. Stal se tak alespoň na chvíli naším nejlepším střelcem v sezóně, než ho o sedm minut později znovu dohnal Vašek. Ten si po Jirkově autu poradil s obráncem i gólmanem a neměl problém trefit prázdnou branku.
Soupeř napnul veškeré síly k vyrovnání, do žádné vyložené šance už se ale nedostal. Naopak my zahodili několik možností přečíslení, klasicky zkaženou přihrávkou. Nakonec jsme ale ještě dokázali vítězství pojistit, po Vaškově rohu se poprvé v sezóně trefil do černého "klecanský Messi" Ivoš.

Hodnocení utkání:
Ocenění si jistě zaslouží, jakým způsobem jsme zvládli druhou půli a také, že jsme se dokázali dostat z nepříjemný situace. Problém je, že jsme se do ní dostali jen a jen sami. Nesmyslně složité rozehrávky, hloupé kličky místo přihrávky volnému spoluhráči nám zbytečně komplikují situaci. Dobrá rozehrávka je bohužel základ všeho a v této činnosti v poslední době hodně tápeme.
Hráč zápasu: Anton Olkhovoy      Profil...      Statistika...

I v prvním poločase na rozdíl od jiných bojoval a zbytečně nechyboval.

Sviňmetr : 5.4 sviní (standard)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr
10-9 sviní SUPER!!!, 8-7 sviní velmi kvalitní, 6-5 sviní standard, 4-3 sviní slabý průměr, 2-0 sviní krize.

Ota Duben a jeho komentář k zápasu : V první půli sem si chvílema myslel, že ste se domluvili, že jim to pustíme, akorát že mně to nikdo neřek... Výsledek dobrej, ale hra je našemu potenciálu jaksi dost vzdálená...


Průměrné hodnocení utkání :

Obrana - 3.5 (slabý)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Útok - 6 (dobrý)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Týmový duch - 5.5 (průměrný)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Prostředí - 7 (velmi dobrý)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Výsledek - 5 (průměrný)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr


Brankář
brankar
Pavel Řeháček

Obránci
obrana
Matěj Kuncíř

obrana
Lukáš Lojín

obrana
Tomáš Rosenberger

obrana
Ota Duben

obrana
Anton Olkhovoy

Útočníci
obrana
Ivo Kurhajec

obrana
Vašek Doubek

obrana
Jirka ŠkrábekNaše další články o odehraných zápasech
Sezóna Jaro 2020 - 5.F
Ostatní sezóny
POHÁRY a PŘÁTELSKÁ UTKÁNÍ
TURNAJE