Výsledek : 1:1 (1:0)

18. Matěj Kuncíř (Ivo Kurhajec)

22. minuta
 47. minuta

V 5. kole Hanspaulky jsme odehráli povedený zápas proti vedoucímu celku skupiny Kolouškům. Dokonce jsme v první půli vedli Matějovým gólem, soupeř se ale v druhém poločase zlepšil a nakonec zaslouženě vyrovnal, byť poměr šancí po závěrečném hvizdu hovořil mírně pro nás.
Oproti předchozímu vítěznému zápasu s Kamarády přibyl do sestavy pouze Jirka Škrábek, opět jsme postrádali hry neschopné Jirku Dymáka a Michala, Anton navíc stále pobýval v zahraničí. Soupeř měl stejně jako my nakonec tři hráče na střídání, a jelikož pro něj hovořil i věkový průměr, bylo jasné, kdo bude udávat tempo hry.
Už v první půli nám Koloušci dělali rychlostně problémy, ale zdaleka ne tolik, jak jsme čekali, navíc jejich akce postrádaly většinou přesnost. Pavel tak nemusel vytahovat žádné zázračné zákroky, i když bez práce taky rozhodně nebyl. Soupeř byl tedy aktivní, ale paradoxně více šancí jsme si dokázali vytvořit my, jenže zakončení nebylo naším nejlepším přítelem.
Alespoň jednu šanci jsme ale dokázali využít, pěknou kombinaci po ose Vašek - Ivoš - Matěj zakončoval posledně jmenovaný střelou na zadní tyč, když dostal zcela nezištnou přihrávku od našeho přihrávkového mága... Jinak se v koncovce trápil výše především právě všudybyl Ivoš, kterému dlouhodobě nepřeje štěstí, ještě že jsou alespoň ty "áčka" :-). Největší příležitost pak neproměnil v závěru Vašek, který sice přehodil gólmana, ale od břevna se míč odrazil před čáru.
Soupeř po přestávce znatelně přidal a zatlačil nás do defenzívy, která ale dlouho pracovala spolehlivě. Navíc jsme měli řadu dobrých možností pojistit vedení, ty jsme ovšem nevyužili a v 50. minutě za to pykali. V kritické chvíli jsme se ani na několikátý pokus nedokázali vymanit ze sevření a Koloušci se po rohu s trochou štěstí trefili.

Ztráta bodu samozřejmě mrzí, je třeba ale uznat, že soupeř byl kvalitní a zejména za druhý poločas si prohrát nezasloužil. Třetí zápas bez porážky pro nás znamená udržení se v klidném středu tabulky a poslední výkony jsou také rozhodně příslibem do květnových zápasů, ve kterých se bude rozhodovat o osudu sezóny.
Hráč zápasu: Adam Marcinik      Profil...      Statistika...

Zejména v druhém poločase kraloval ve vzduchu a vybojoval spoustu míčů.

Sviňmetr : 7 sviní (velmi kvalitní)

Ivo Kurhajec a jeho komentář k zápasu : gol sviní: venca na půlce rozehrával balon, Ivoš si parádně zaběhl za obranu a dostal klasickou "českou uličkou" přihrávku přímo na lopatu. Jelikož se ocitl v těsné blízkosti golmana, navíc zády k bráně, vyšperkoval celou akci nezjištnou přihrávkou do strany, kterou mimo jiné poslal golmana na párek, a nabíhající Matěj i přes těžký úhel s přehledem trefil úplně prázdnou bránu.. PS: OPRAV MI ASISTENCI...:)

Tomáš Rosenberger a jeho komentář k zápasu : Asistence ano, ale jinak sem byl asi někde jinde :-D

Matěj Kuncíř a jeho komentář k zápasu : Souhlasím s Ivošem, přesně takhle to bylo :)

Vašek Doubek a jeho komentář k zápasu : Takže já jsem nahrával nádhernou nahrávkou mezi stopery na ivose kterej nádherně viděl rozebehnuteho matěje :-)))))... A ta veliká šance nebyla hlavou ale nohou kdyz jsem vlitl mezi Tojo stopera a gólmana :-))