12. Lukáš Lojín
26. Lukáš Lojín (Jirka Škrábek)
29. Matěj Kuncíř (Tomáš Rosenberger)
49. Anton Olchovoj (Ivo Kurhajec)

Rozporuplný zápas odehrály Modrý Svině ve 3. kole Hanspaulky proti týmu K.K.K. Po hrůzostrašném začátku, kdy jsme v 10. minutě prohrávali 0:3, jsme se dokázali zvednout a do půle vyrovnat. V druhé, poločase jsme ale nedokázali využít převahu a záhy po našem gólu na 4:3 jsme nechali soupeře lacino vyrovnat.
Oproti nepodařenému vystoupení proti Alténě došlo v sestavě jen k mírným změnám, místo absentujícího Michala se do útoku posunul Tomáš, kterého v obraně nahradil Ota. Soupeř původně neměl nikoho na střídání, brzy mu však dorazil další hráč. I tak jsme ale měli v tomto ohledu výraznou převahu.
Počet hráčů na střídání bylo však zpočátku to jediné, v čem jsme soupeře převyšovali. Na první desetiminutovku bychom nejraději zapomněli. K.K.K. byli u všeho dřív, s chutí využívali chaosu v naší obraně a nemilosrdně trestali z brejků. Než jsme se vzpamatovali, prohrávali jsme 0:3 a zápas vypadal ztraceně.
Naštěstí jsme se nepoložili úplně, už o dvě minuty později Lukáš vystihl rozehrávku soupeře a z brejku se pěkně trefil na zadní tyč. Postupěm času se nám podařilo trochu vyrovnat hru, byť K.K.K. stále hrozili.
Závěr poločasu už ale patři nám, nejdříve se po Jirkově přihrávce prosadil znovu Lukáš a minutu před koncem prvního dějství vybojoval Tomáš v nepřehledné situaci před brankou míč pro Matěje, který zblízka prostřelil gólmana. A začínalo se odznova.
Po přestávce jsme byli mírně lepším týmem, dlouho jsme se ale nedokázali prosadit. A když už po rohu skóroval Anton, nechal rozhodčí situaci opakovat kvůli střídání. Soupeř se ale nepoučil a tak se Anton trefil prakticky stejně i napodruhé. Bohužel radost nám nevydržela déle než dvě minuty, při trestném kopu uhnul ve zdi Lukáš a Pavel byl bez šance. Přeš řadu příležitostí na obou stranách už se pak skóre nezměnilo.

Získali jsme nečekaný bod poté, co jsme stáhli tříbrankové manko soupeře nebo jsme bod ztratili tím, že jsme nedokázali udržet vedení? Pravda bude asi někde uprostřed. Každopádně po tomhle zápase nebyl s remízou asi spokojen ani jeden tým.
Hráč zápasu: Matěj Kuncíř      Profil...      Statistika...

Důležitým gólem do šatny nás definitivně vrátil do zápasu, s ním na hřišti byla naše obrana výrazně jistější.

Sviňmetr : 5 sviní (standard)

Matěj Kuncíř a jeho komentář k zápasu : Jen bych poopravil popis mého gólu: Odkop obránce trefil Matěje, od kterého se míč odrazil a s pomocí očního tlaku se dokutálel do brány...

Pavel Řeháček a jeho komentář k zápasu : Treti gol beru na sebe... O ctvrtym vime svoje :D