Kalendář akcí:

Srpen 2019

PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
121314151617
18
19202122232425
262728293031
Program na celý rok...


logo

Modrý Svině - Albuquerque tuplaks


Datum : 6.6.2013 18:15
Místo : Mikulova
Zápas : 10.kolo Hanspaulka
Autor článku : Ota Duben
Výsledek : 4:3 (2:1)

1. Jirka Škrábek (Jirka Dymák)
12. Ivo Kurhajec (Michal Bočan)
47. Michal Bočan (Jirka Dymák)
53. Jirka Škrábek (Michal Bočan)
Karty :

bez karet

   tisk Verze pro tisk      email Poslat stránku e-mailem

Fotbal někdy opravdu nemá logiku. Ačkoliv jsme na zápas s Albuquerque dorazili velmi oslabeni a hlavně bez brankáře, dokázali jsme proti soupeři bojujícímu o postup urvat oba body a vítězství 4:3 nám dalo reálnou naději na udržení v soutěži.
Pohled na seznam přihlášených nevěstil před zápasem nic dobrého, Pavel nedokázal potlačit svůj hédonismus a místo na fotbal vyrazil na jakousi degustaci, Matěj se chystal na svatbu a Míra také nestíhal, což mimo jiné znamenalo, že jsme neměli brankáře. Nakonec po dlouhých dohadech se této nevděčné úlohy zhostil Ota, což mimo jiné přinášelo zvýšený tlak na pevnost naší obrany. Hrozba sestupu tak visela nebezpečně nízko.
Ovšem nastoupili jsme na hřiště a všechno bylo jinak. Soupeř také nedorazil kompletní, a navíc hned po úvodní rozehrávce vyrobil fatální hrubku, Jirka Dymák vysunul svého jmenovce Škrábka a ten střelou do horní poloviny branky nedal zamrzlému gólmanovi šanci.
Albuquerque se většinu první půle hledali a ničím nepřipomínali tým, který pětkrát za sebou vyhrál a byl ve hře o postup. Jedinou nebezpečnou střelu z křídla Ota vykopl nohou, několik závarů se také povedlo uhasit a většina střel šla hodně mimo branku. Nám se naopak podařilo navýšit skóre, střílenou přihrávku Michala usměrnil na přední tyči do branky Ivoš.
Do poločasu jsme sice poprvé inkasovali, když jsme nepohlídali náběh na zadní tyč a útočník měl dost času přesně zamířit. Jinak jsme ale byli aktivnější, měli víc šancí a po zásluze vedli. Po přestávce jsme očekávali zvýšený tlak soupeře, ale ten jaksi nepřišel, čas ubíhal a my stále drželi životně důležité vedení 2:1.
Časový úsek mezi 43. a 53. minutou orámoval vše důležité v druhé půli. Nejdřív Ota nechal propadnout do branky nákop ze soupeřovy poloviny hřiště, hloupý gól nás ale nesrazil. Chyboval i soupeř, Jirka Dymák vybojoval sólový únik pro Michala, který udělal kličku gólmanovi a z úhlu skóroval.
Radost nám nevydržela dlouho, Ota pro změnu neudržel aut a Albuquerque dokázali podruhé vyrovnat. Ovšem to nebylo všechno, další chyba soupeře na vlastní půlce, Michal tentokrát v roli nahrávače a Jirka Škrábek svou střeleckou úlohu zvládnul i podruhé. Poslední pětiminutovka byla sice místy o nervy, ale Tupláci si žádnou vyloženou šanci nevypracovali.

Hodnocení utkání:
Naprosto zasloužená výhra. Soupeř sice evidentně nepředvedl ani svůj standard, jak vyplývá z jeho ostatních výsledků, dokázat se prosadit jenom třikrát proti našemu (ne)gólmanovi, který jim navíc dva góly v podstatě věnoval, což je třeskutě málo. V této souvislosti by ale neměl zaniknout velmi bojovný a obětavý výkon naší prořídlé sestavy a také nezvyklá efektivita v útoku, obrana až na drobné výjimky hrála také velmi spolehlivě. S podobným výkonem v posledním zápase máme stále slušnou šanci se udržet.
Hráč zápasu: Jirka Škrábek      Profil...      Statistika...

Po dlouhé době se střelecky prosadil a to hned dvakrát, druhá trefa navíc byla vítězná.

Sviňmetr : 8.1 sviní (SUPER !!!)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr
10-9 sviní SUPER!!!, 8-7 sviní velmi kvalitní, 6-5 sviní standard, 4-3 sviní slabý průměr, 2-0 sviní krize.


Průměrné hodnocení utkání :

Obrana - 7.3 (velmi dobrý)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Útok - 7.7 (výborný)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Týmový duch - 8.7 (vynikající)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Prostředí - 7.3 (velmi dobrý)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Výsledek - 9.7 (jedinečný)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr


Brankář
brankar
Ota Duben

Obránci
obrana
Jirka Dymák

obrana
Michal Bočan

obrana
Tomáš Rosenberger

obrana
Anton Olkhovoy

Útočníci
obrana
Ivo Kurhajec

obrana
Jirka ŠkrábekNaše další články o odehraných zápasech
Sezóna Jaro 2019 - 5.F
Ostatní sezóny
POHÁRY a PŘÁTELSKÁ UTKÁNÍ
TURNAJE