Výsledek : 3:3 (1:1)

13. Matěj Kuncíř (Michal Vrtiška)
43. Michal Vrtiška (Pavel Řeháček)
60. Pavel Řeháček (Jirka Dymák)

Další zbytečnou bodovou ztrátu jsme utrpěli v Běchovicích, když jsme v záchranářském souboji pouze remizovali s Banzaií a naděje na udržení se nám ztrácí v mlze. Dělbu bodů zařídil z poslední akce smolař předchozího průběhu zápasu Pavel.
Do Běchovic jsme k "nočnímu" zápasu dorazili sice bez pilných studentů Jirky Škrábka s Ivošem a také bez Mirka, ale přesto s velkým odhodláním. Šlo opravdu o hodně, soupeř byl jen dva body před námi a vzhledem k situaci v tabulce jsme ho potřebovali dostat pod sebe co nejdřív, abychom měl nadále reálnou šanci na záchranu.
Do zápasu jsme vstoupili aktivně, dokázali jsme kombinovat a nepouštěli soupeře do žádných větších šancí. Nesrazil nás ani brzký gól, když Pavel minul centr a útočník hlavičkoval do prázdné branky. Za pár minut jsme dokázali vyrovnat, po rychlém brejku přihrál Michal do druhé vlny Matějovi a ten po zemi prostřelil gólmana.
I nadále jsme byli aktivnější, i když do vyložených šancí jsme se nedostávali. V naší hře byla patrná mnohem větší bojovnost než v předchozích zápasech, soupeři jsme nedali nic zadarmo a pro celkový herní projev to byla velmi pozitivní změna.
Po přestávce se hra trochu vyrovnala a pokračovala v parametrech klasického záchranářského souboje - nijak zvlášť pohledný fotbal, ale hlavně nasazení a bojovnost. My jsme stále byli o chlup aktivnější a byli jsme za to také ve 43. minutě odměněni. Pavlův výhoz dokázal protlačit přes nejistého gólmana do sítě Michal.
Co se však stalo v posledních pěti minutách, nepochopí nikdo. Nejdříve si Pavel zopakoval let vzduchem a podruhé jsme inkasovali do prázdné branky, v 57. minutě pak po standardce téměř u brankové čáry uhnul Jirka Vojíř ve zdi a byli jsme prakticky na kolenou. Spravedlnost však úplně slepá nebyla, už v nastavení jsme rozehrávali poslední přímý kop a nešťastník Pavel bombou zpoza vápna zařídil alespoň bod.

Pokud nám trochu funguje útok, děláme hrozné chyby v obraně. Když dobře bráníme, jsme jaloví v koncovce. A když nám to náhodou vcelku jde oboje, tak nezachytá brankář... Tahle sezóna se už opravdu nedá komentovat slušně...
Hráč zápasu: Michal Vrtiška      Profil...      Statistika...

Na první gól přihrál, druhý si na soupeřově gólmanovi vybojoval sám.

Sviňmetr : 5.9 sviní (standard)

Ota Duben a jeho komentář k zápasu : Pokud budeme hrát se stejným nasazením a obětavostí, tak tu šestku ještě můžeme zachránit... Hlavně se nevzdávat...