Kalendář akcí:

Srpen 2019

PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
121314151617
18
19202122232425
262728293031
Program na celý rok...


logo

Modrý Svině - Suchdol sabres B


Datum : 2.5.2013 18:00
Místo : Zákostelní
Zápas : 6.kolo Hanspaulka
Autor článku : Ota Duben
Výsledek : 3:4 (2:1)

10. Jirka Dymák (Ivo Kurhajec)
21. Michal Vrtiška (Ivo Kurhajec)
52. Matěj Kuncíř (Ivo Kurhajec)
Karty :

bez karet

   tisk Verze pro tisk      email Poslat stránku e-mailem

Zápas se Suchdol sabres nás měl nakopnout a oživit naději na záchranu, místo toho nám porážka 3:4 ukázala, proč za této konstelace nemůžeme pomýšlet na body, natož na záchranu. Další nesmyslně ztracený zápas, zbytečné individuální chyby a občas i neochota porvat se o každý balón, to vše nás neodvatně posouvá směrem k propasti.
Možná to bylo důležitostí utkání, možná jen náhodou, každopádně přes brzký začátek se na Zákostelní sešel kompletní jarní kádr, tedy jedenáct duší, což umožnilo Otovi zůstat protentokrát "v civilu".
Na soupeře jsme si věřili a záčátek zápasu tomu odpovídal. Byli jsme aktivnější, byť od počátku jsme ztráceli zbytečně moc míčů, zejména kvůli (opět!) zbytečnému nakopávání, navíc když výkopy Pavlovi příliš nešly. Za aktivitu jsme byli záhy odměněni, Ivoš pláchnul po pravém křídle a jeho přihrávku usměrnil za odkryté branky Jirka Dymák.
Bohužel z dalších šancí jsme nedokázali přidat pojistku a brzy pykali, když Anton při rohu neuhlídal svého hráče na zadní tyči. Nakonec jsme ale odcházeli "do kabin" spokojenější, Matěj vybojoval míč ve středu pole, přihrávkou za obranu připravil pozici Ivošovi, který ještě přihrál lépe postavenému Michalovi.
Mohli bychom se vymlouvat na smůlu, celkem čtyřikrát jsme totiž trefili tyč nebo břevno, ale pro to, co jsme předvedli v druhém poločase, neexistuje žádná polehčující okolnost. Nejdřív Pavel podcenil střelu zdálky a za chvíli na to mizernou rozehrávkou, až druhou v zápase, nabídl soupeři snadný obrat ve skóre.
Příliš se ale nepředvedli ani ostatní. Nedokázali jsme si vytvořit žádný pořádný tlak, chyběl důraz a Sabres v klidu kontrolovali situaci. Navíc deset minut před koncem po dalším špatně pokrytém rohu Ivošův hráč vstřelil uklidňující, a nakonec vítězný, čtvrtý gól. V závěru sice ještě dokázal snížit bombou Matěj, ale na vyrovnanání už jsme neměli ani psychicky.

Hodnocení utkání:
Nemá smysl rozebírat jednotlivce nebo každou situaci zvlášť, i když by to vydalo asi na pěkný elaborát, odpovídající výkon totiž podali tak maximálně dva tři jedinci. Faktem je jediná věc: TAKHLE SE O ZÁCHRANU NEBOJUJE!
Hráč zápasu: Ivo Kurhajec      Profil...      Statistika...

Přihrávkou se podílel na všech našich brankách.

Sviňmetr : 3.4 sviní (slabý průměr)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr
10-9 sviní SUPER!!!, 8-7 sviní velmi kvalitní, 6-5 sviní standard, 4-3 sviní slabý průměr, 2-0 sviní krize.

Tomáš Rosenberger a jeho komentář k zápasu : ... pánové takhle to dál nejde už !!!

Pavel Řeháček a jeho komentář k zápasu : Tak přemejšlim, jestli má smysl, hodnotit článek a nasírat se, ale asi jo. Zaprvé se mi nelíbí, že už poněkolikáté se mi dává za vinu prohra. Uznal sem to u předminulého zápasu, to ano, tam jsem 3. a 4. gol pouštět neměl, žádnej jinej gol, ale na sebe neberu. Takže k zápasu, první gol, tam se shodnem, že sem šanci neměl, i proto že to Anton ještě tečoval. Ale druhej gol, nebylo zádný podcenění, ale jestliže přede mnou stojí Róza se stejnym týpkem od soupeře a jen stojej (to neni nic proti Tomovi, tam nic jinýho dělat nemohl), a já se snažim nějak se dostat do očního kontaktu s míčem a než se mi to povede přes chumel přede mnou, tak soupeř po několika vteřinách co ho nikdo nenapadá vystřelí a já tak vidim míč až cca metr před bránou, tak to reagovat fakt nestíhám. Třetí gól... celej zápas mě peskujete za nákopy, z kterejch ale máme alespoň auty popřípadě rohy a neni z nich naše ohrožení branky, když to rozehrajem na krátko, málokdy se dostanem přes půlku a ještě je z toho skoro vždycky golovka pro soupeře. jestliže se Ivoš ukáže rukou, ať mu to dám mezi dva že si jde dopředu, já mu to tam dám a on běží jinam (což i přiznal) tak s tim taky nic neudělám, navíc pak když má soupeř dobrou techniku, tak si mě může vyvhutnat tak, jak se stalo, ale kdybych to nakop, zas neslyšim nic jinýho než proč, i kdybych trefil břevno. Čtvrtej gol je zase ta stejná písnička, nikdo nestojí na tom vápně jak pořád řikám. pak tam neni možnost hrát to takle na náběh, jako každej zápas letos sme z toho dostali gol, tam já sem bezmocnej skoro jakkoli reagovat když ani ne dva metry ode mne to narve (to mě prostě buď trefí nebe ne) To jen takové suma sumarum tohodle zápasu. Dále, je hezký že to chcete hrát od branky nakrátko, ale když neni komu nahrát... nikdo se nehne... dva protihráči jsou ned u vápna... mezi kterejma si to pak vzádu buď dva lidi nahrávaj nebo do nich dělaj kličku a nedostáváme se přes půlku... Jo to to pak fakt raděj nakopnu, vim že třeba tenhle zápas to nebylo uplně ono ty výkopy, ale ono když pokaždý vykopávam s jinak těžkym míčem, bez toho že bych si mezitim do něho mohl kopnout jelikož nejsem v poli, tak to zas neni divu (ale na to se vymlouvat nechci) Ale prostě začíná mě srát rejpání Oty a jiných do mě furt, jestliže na mě chodí asi 5x tolik střel než jiný sezony, je jasný, že pustim i víc golu, když mi ani u vyražených střel nikdo s dorážkou nepomáhá, viz minulý zápas, kdy si tam chodili sami na mě furt. Hrajem letos prostě hurá fotbal dopředu, serem na zadek a snažíme se dělat kličky těsně u našeho vápna když je hráč poslední... Buď začnětě ostatní hrát i dozadu, nebo si pojďte do branky klidně někdo jinej, mě je to fuck. Pojďmě prostě hrát jako loni, předloni a neblbnout zbytečně. A jestli mě to ještě přestane bavit, tak pak... Já nemám nic proti kritice, ale ne když je postavená na hlavu, to mě akorát vždycky nasere.

Ota Duben a jeho komentář k zápasu : K hodnocení: Z mýho pohledu se zdálo, žes po tý střele šel a pak uhnul... Nechtěl sem, aby to vyznělo, že sme prohráli kvůli tvejm chybám, pokud bych měl vypočítávat mindy ostatních, tak napíšu delší elaborát než ty...:-) Rozhodně s tebou budu souhlasit v tom, že obrana vůbec nefunguje a že zbytečně hrajeme huráfotbal, na kterej nemáme... Na druhou stranu, ty nákopy jsou prostě na hovno, všichni to víme, ale pořád to děláme... pokud to nemáš komu dát, tak si zařvi, on se třeba někdo vzpamatuje a naběhne si... Ale když je devět z deseti balónů dlouhejch a nic se s nima vepředu neudělá, tak je nesmysl to hrát...


Průměrné hodnocení utkání :

Obrana - 2.6 (slabý)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Útok - 4.8 (průměrný)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Týmový duch - 2 (mizerný)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Prostředí - 5.4 (průměrný)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Výsledek - 2 (mizerný)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr


Brankář
brankar
Pavel Řeháček

Obránci
obrana
Anton Olkhovoy

obrana
Jirka Dymák

obrana
Matěj Kuncíř

obrana
Tomáš Rosenberger

obrana
Jirka Škrábek

Útočníci
obrana
Jirka Vojíř

obrana
Ivo Kurhajec

obrana
Miroslav Woth

obrana
Michal VrtiškaNaše další články o odehraných zápasech
Sezóna Jaro 2019 - 5.F
Ostatní sezóny
POHÁRY a PŘÁTELSKÁ UTKÁNÍ
TURNAJE