Zápas : 4.kolo Hanspaulka
Výsledek : 2:4 (1:3)

6. Miroslav Woth (Jirka Dymák)
42. Jirka Vojíř (Miroslav Woth)

Mizérie pokračuje, ani na třetí pokus jsme na jaře nezabodovali a s objekvitně lepší Prokaryotou prohráli 2:4. Soupeř si (jako už tradičně) vytvořil rozhodující náskok v prvním poločase, kdy jsme mu vlastními chybami doslova nabídli pohodlné vedení 3:1, které už jsme následně nedokázali stáhnout.
Alespoň jedno pozitivum na začátek, do sestavy se po několikaměsíční absenci vrátil Jirka Dymák, naopak Petr už asi v téhle sezóně nenastoupí. I bez Jirky Škrábka s Ivošem jsme ale dali dohromady tři na střídání, byť Tomášův kontník ještě rozhodně nebyl stoprocentní.
Pokud jsme vstupovali do utkání s cílem hrát hlavně zezadu a brzo neinkasovat, tak veškerá taktika vzala za své už po třech minutách. Jirka Vojíř se nestihnul včas vrátit a soupeř přečíslení využil. Oklepali jsme se ale překvapivě rychle, Jirka Dymák efektně sklepnul na Mirka, který se trefil z první levačkou k tyči.
Herně to ale z naší strany bylo slabší celý první poločas a Prokaryota toho s chutí využívala. Ota se nechal lacino předskočit při rohu a následně Pavel trochu podcenil střelu ze střední vzdálenosti. A to ještě pár dalších přečíslení a brejků soupeř nevyužil.
Nastala klasická situace, druhá půle před námi a spolu s ní dvoubrankové manko. Faktem je, že jsme se opět mírně zlepšili, ale Prokaryota si náskok hlídala a měla dost příležitosti ho ještě zvýšit. Jiskru naděje dokázal zažehnout Mirek, který prokličkoval po křídle přes dva protihráče a jeho přihrávku zatloukl zblízka pod břevno Jirka Vojíř.
Jenže k nějaké kloudnější šanci na vyrovnání jsme se ani nepřiblížili. Ofenzivní akce často končily banálními nepřesnostmi a směrem dozadu škoda mluvit. Navíc rozhodčí, který zpočátku vypadal normálně, zničehonic přestal pískat, takže atmosféra poněkud zhoustla.
Rozhodnutí přišlo dvě minuty před koncem. Prokaryota po našem faulu dopravila míč do branky, jenže po odpískání, což jsme nakonec i uhádali. Jenže následná standardka prošla zdí a stejně jsme inkasovali. V závěru ještě demonstrovali naší nepohodu Michal s Matějem, kteří se dokombinovali až do náruče gólmana.

Rozepisovat se o tom, že současná situace naprosto neodpovídá naším možnostem, nemá smysl. Pokud se nedokážeme vrátit k naší hře, nadále budeme chaoticky útočit a nevracet se, neporazíme ani partu "chromenjch a beznohejch"...
Hráč zápasu: Miroslav Woth      Profil...      Statistika...

První gól dal, druhý skvělou individuální akcí připravil. Jen ty jeho kličky před vápnem nám přidělaly hezkých pár vrásek...

Sviňmetr : 3.9 sviní (slabý průměr)

Pavel Řeháček a jeho komentář k zápasu : Třetí a čtvrtej gol beru na sebe. Minulý zápasy sme se do šancí alespoň dostávali, teď mi přišlo, že ani to. Taaaak příště no :)