Datum : 22.11.2012 19:30
Místo : Mikulova
Zápas : 10.kolo Hanspaulka
Výsledek : 0:2 (0:2)

Ačkoliv jsme nerazili nejspíš na jednoho z nejslabších soupeřů celé sezóny, nezískala naše lehce prořídlá sestava z duelu s Ansámblem ani bod a navíc nedala ani gól. Po čtvrtém zápase v řadě bez výhry můžeme být jen rádi, že sezóna už končí a jsme zachráněni.
K zápasu předposledního kola jsme se na Mikulovce sešli dost oslabení, nemoc vyřadila Petra s Matějem a Pavel dal znovu přesnost Spartě. Do branky tak šel už podruhé letos Mirek a s jedním hráčem na střídání jsme měli za cíl hrát zezadu a hlavně brzo neinkasovat. To se nám ale bohužel nepovedl a soupeř še lz ojedinělé akce trochu šťastně do vedení.
První půle ale byla jinak v naší režii, lépe jsme kombinovali a dokázali si vytvořit převahu, vyložených šancí ale bylo poskrovnu a pokud už jsme se dostali před brankáře Ansámblu, tak ten od první minuty ukazoval, že dnes to bude jeho den. Poradil si jak s hlavičkujícím Antonem, tak s příležitostmi Michala a Ivoše. Naopak na druhé straně v ponechané výhodě prošel útočník až před Mirka a nadvakrát ho překonal.
Jeslti v první půli jsme byli na hřišti lepší, po přestávce se naše herní převaha vytratila a změnila se v zoufalou snahu nahlodávanou řadou nepřeností. Soupeř čekal v obraně a vyrážel do rychlých brejků, které jen zásluhou našeho velkého štěstí neskončily dalším gólem. Stejnou kliku jsme ale směrem dopředu neměli a v podstatě už si nevytvořili žádnou zásadní šanci.

Po takovém výsledku nezbývá než se radovat, že sezóna brzy skončí...
Hráč zápasu: Anton Olchovoj      Profil...      Statistika...

Dřel v obraně a měl i šance směrem dopředu, bohužel vždy narazil na připraveného gólmana.

Sviňmetr : 3.2 sviní (slabý průměr)