Kalendář akcí:

Srpen 2019

PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
121314151617
18
19202122232425
262728293031
Program na celý rok...


logo

Modrý Svině - Albuquerque tuplaks


Datum : 10.5.2012 18:15
Místo : Mikulova
Zápas : 6.kolo Hanspaulka
Autor článku : Ota Duben
Výsledek : 3:1 (2:0)

14. Michal Malý (Ivo Kurhajec)
26. Anton Olkhovoy (Jirka Dymák)
53. Jirka Dymák (Ivo Kurhajec)
Karty :

bez karet

   tisk Verze pro tisk      email Poslat stránku e-mailem

Důležité body v postupové matematice jsme získali na Mikulovce, kde jsme na třetí pokus dokázali vyhrát. Albuquerque tuplaks jsme udolali 3:1 a v polovině soutěže jsme po prohře SVJK se Skifem zpět v první trojce.
Před zápasem jsme trochu řešili problémy se sestavou, nakonec to ale Ivoš ze školy stihl a měli jsme tak dva na střídání. Hřiště na Opatově se oproti minulým letům zmenšilo, což nám rozhodně nevadilo a jistý vliv na konečný výsledek to možná mělo, oba předchozí zápasy na Mikulovce jsme totiž prohráli.
Utkání bylo zpočátku vyrovnané, bez nějakých velkých šancí. Osoba soupeřova gólmana žádný velký strach nevzbuzovala a tak bylo jasnou taktikou co nejvíc střílet, příliš jsme se jí ale nedrželi. Někteří hráči soupeře byli už od začátku trochu přecitlivělí, vše se ale drželo v mezích slovních rozmíšek.
Zřejmě rozhodující okamžik zápasu přišel ve chvíli, kdy si soupeř začínal pomalu získávat mírnou převahu. Ivoš nakopl míč na branku, Michal se prosadil přes obránce a těsně před brankářem tečoval míč mimo dosah jeho rukavic. Sám střelec si bohužel mnoho radosti ze svého gólu neužil, gólman mu v souboji přilehl nohu a pro Michala zápas skončil.
Šli jsme tedy do vedení, ale zároveň jsme měli už jen jednoho hráče na střídání, což s ohledem na dusné počasí nevěstilo nic dobrého. Relativní klid do druhé půle nám zajistil ve 26. minutě Anton, který si zpracoval Jirkovu přihrávku a krásnou střelou na zadní tyč nedal gólmanovi šanci.
Po změně stran jsme změnili rozestavení, začali hrát vzadu na tři obránce a čekali, co vymyslí soupeř. Ten měl sice míč více na kopačkách, ale bojoval s vlastní nepřesností a nervozitou. Ta se postupem času přenesla na kopačky a bohužel i do hlav na obou stranách, na čemž měla svůj dík viny i dvojice mladých a v podstatě nic nepískajících rozhodčích.
Tupláci snížili po rohu, první střelu dokázal ještě Anton zblokovat, proti dorážce už ale nedokázal zasáhnout ani on, ani Pavel. Naštěstí jsme brzy odpověděli, Jirka Škrábek vyslal dopředu svého jmenovce Dymáka, ten si vyměnil míč s Ivošem a osamocený ve vápně nezaváhal. Poslední desetiminutovka přinesla spoustu emocí, nervů a strkanic, důležité dva body jsme ale uhájili.

Hodnocení utkání:
Odehráli jsme hodně těžké utkání. Jediný hráč na střídání nám ve velkém horku bral síly, soupeř nebyl příjemný (byť víc chováním než hrou), ale opět jsme dokázali, že jestli nám něco jde, tak udržovat získaný náskok. Vítězství nás vrátilo na postupové pozice, sezónu máme skvěle rozehranou, tak si to v posledních pěti zápasech nezkažme...
Hráč zápasu: Jirka Dymák      Profil...      Statistika...

Po většinu utkání hýřil aktivitu, vypomáhal v obraně, přihrál na rozdílový gól a sám přidal pojistku v druhém poločase.

Sviňmetr : 6 sviní (standard)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr
10-9 sviní SUPER!!!, 8-7 sviní velmi kvalitní, 6-5 sviní standard, 4-3 sviní slabý průměr, 2-0 sviní krize.

Pavel Řeháček a jeho komentář k zápasu : podle mě to byl nejjednoduší zápas, soupeř byl uplně bezzubej, hrozně sem se nudil


Průměrné hodnocení utkání :

Obrana - 6.3 (dobrý)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Útok - 5.5 (průměrný)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Týmový duch - 6.3 (dobrý)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Prostředí - 5.3 (průměrný)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Výsledek - 6.7 (velmi dobrý)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr


Brankář
brankar
Pavel Řeháček

Obránci
obrana
Anton Olkhovoy

obrana
Jirka Dymák

obrana
Tomáš Rosenberger

obrana
Ota Duben

Útočníci
obrana
Ivo Kurhajec

obrana
Jirka Škrábek

obrana
Michal MalýNaše další články o odehraných zápasech
Sezóna Jaro 2019 - 5.F
Ostatní sezóny
POHÁRY a PŘÁTELSKÁ UTKÁNÍ
TURNAJE