Zápas : 8.kolo Hanspaulka
Autor článku : Tomáš R.
Výsledek : 1:2 (0:2)

50. Michal Malý (Jirka Dymák)

V 8. kole nás v pozdních pátečních hodinách v Běchovicích čekal tým Atlético Cerveza. Vzhledem k poslednímu vzájemnému zápasu a početné střídačce jsme tajně doufali v první výhru v sezóně. Ovšem realita byla někde jinde...
Vstup do utkání se nám tradičně nepovedl a celkem rychle jsme inkasovali. Útočník soupeře překvapil Pavla, a možná i sám sebe, střelou do břevna a odražený míč si dorážející soupeř před Jirkou zkušeně pohlídal. Snažili jsme se o vyrovnanání, ale z toho pramenily pouze brejky Cervezy. Jeden z nich pak naše obrana nezachytila, útok takéb nepomohl a výsledkem byla pohledná kombinace po zemi do naší branky.
V prvním poločase jsme měli pár slušných šancí na vstřelení kontaktní branky, ale buď jsme v slibné příležitosti nezachovali chladnou hlavu, zejména při trefení míče, nebo jsme i celkem zbytečně místo střely hledali "lépe" postaveneého spoluhráče.
Druhý poločas pokračoval ve znamení naší snahy dát gól, Atlético ale předvádělo klidnou a úspornou hru. Nebylo divu, bez střídání se dá těžko něco vymýšlet, ovšem na nás to stačilo. Soupeř stále útočil do otevřené obrany, ale gól se mu už dát nepodařilo. My jsme se dočkali až v 50. minutě. Po rohovém kopu vstřelil náš čestný úspěch Michal. V závěrečné desetiminutovce nelze hledat v naší hře vážnější šance...

Stále stejná písnička... Opět prohra, opět špatná koncovka a předvedená hra. Naše mizérie pokračuje, nezbývá tak než se pokusit zakončit sezónu alespoň jednou výhrou a pomalu se připravovat na sestup do 7. ligy. Loni jsme mu unikli o chlup, ale letos.... nemůžeme říct ani popel. Co se týká soupeře, předvedl účinnou kompaktní hru a mohl slavit zaslouženou výhru.
Hráč zápasu: Michal Malý      Profil...      Statistika...

Náš jediný střelec...

Sviňmetr : 4 sviní (slabý průměr)

Pavel Řeháček a jeho komentář k zápasu : Soupeř hrál hodně dobře, tentokrát mu to tam padlo no :D (ne jako minule s nima) ale pozitivum bych viděl v rozehrávání od brány, stalo se asi jen 3x že bych neměl kopu z výkopu nahrát :) A druhá půle byla hodně vydařená z naší strany dle mne, ale musíme uznat že si soupeř 3 body zasloužil.