Místo : Běchovice
Zápas : 7.kolo Hanspaulka
Výsledek : 1:1 (0:0)

55. Anton Olchovoj (Honza Jiřička)

Druhý bod do tabulky získaly Modrý Svině v Běchovicích po zápase s Pyjavícemi. Ani na čtvrtý pokus jsme tak nedokázali svého pravidelného soupeře porazit a remízu 1:1 jsme zachraňovali až v závěru utkání. Do sestavy se v chladném běchovickém večeru vrátil Honza a uzdravený Matěj, naopak chyběl Jirka a Michal si navíc už po několika minutách hry natáhl sval.
Utkání bylo většinu času vyrovnané, v prvním poločase měl víc šancí soupeř, ale gól nepadl ani na jedné straně. Krátce po přestávce jsme trochu lacino inkasovali, když útočník na přední tyči tečoval autové vhazování a Pavlovi prošel míč smolně mezi nohama.
Druhou půli jsme se víc tlačili do koncovky, ale do tutové šance jsme se nedostali a už to vypadalo, že si z východního okraje Prahy krom potenciální rýmy neodvezeme nic. Pavel ale Tomáš uvolnil na křídlo Honzu, jeho centr prošel mezi třemi hráči v pokutovém území přímo k Antonovi, který nezaváhal. V závěru ještě mohl rozhodnout Matěj, jenže tísněn nezakončil přesně a faul rozhodčí z pochybných důvodů neodpískal.

Pro zvýšení sebevědomí bychom potřebovali podobně vyrovnané zápasy vyhrávat, ale v naší situaci je i bod dobrý, zvlášť když si uvědomíme, jak málo chybělo k další porážce.
Hráč zápasu: Anton Olchovoj      Profil...      Statistika...

Vstřelil náš jediný gól, dobře podporoval útok a stačil se vracet i do obrany...

Sviňmetr : 5.5 sviní (standard)

Pavel Řeháček a jeho komentář k zápasu : No například minulý zápas mě bavil teda víc a přišel mi daleko fotbalovější a vyrovnanější teda (kvalita na obou stranách) Jinak ke golu co sme dostali, tam vůbec nemá ten míč tečovat, ale to už asi nemá některejm lidem cenu vysvětlovat, jak se bráněj auty ve vápně :) škoda.

Ota Duben a jeho komentář k zápasu : Pěknej, bojovnej zápas, jen výhra tomu chyběla, ale tentokrát jsme moc šancí neměli... A pokud to Pavlovu seběvědomí pomůže, tak se přiznávám, byl to můj gól, protože ten šourák mezi nohy se v žádným případě chytit nedal...:-)