Kalendář akcí:

Říjen 2019

PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21
222324252627
28293031
Program na celý rok...


logo

Modrý Svině - Los Bimbananos


Datum : 23.9.2011 19:00
Místo : Tempo
Zápas : 3.kolo Hanspaulka
Autor článku : Ota Duben
Výsledek : 0:3 (0:2)

Karty :

bez karet

   tisk Verze pro tisk      email Poslat stránku e-mailem

I po třetím kole jsou Modrý Svině bez bodu. Výlet na Tempo k zápasu s Los Bimbananos se nevydařil a soupeř celkem bez problémů došel ke klidné výhře 3:0. Nám opět směrem dopředu nevycházelo takřka nic a veškeré šance byly spíše dílem náhody.
Na Lhotku se nás sjel šokující počet jedenácti hry schopných, chyběl jen z neznámých důvodů Matěj, naopak poprvé práce pustila do hry novou posilu Honzu Jiřičku. Střídali jsme proto v podstatě dvě pětky a i když bylo jednoznačně vidět, že nám tato situace i vzhledem k nepořádku ve střídání rozhodně neprospěla, tak shazovat na to výsledek by bylo příliš krátkozraké.
Do zápasu jsme vstupovali s jednoduchým taktickým plánem - hrát aktivně, často střídat a snažit se brzo neinkasovat. Poslední část plánu se zhroutila už po pěti minutách, když Jergy pozdě zachytil náběh hráče při rohovém kopu a útočník se s trochou štěstí trefil na zadní tyč.
Období mezi desátou a 25. minutou jsme odehráli asi nejlépe, byli jsme aktivní a soupeř si vybíral slabší chvilky. Nedařila se mu rozehrávka ani postupný útok, jenže my jsme toho nedokázali využít, i když šance k tomu rozhodně byly, byť spíš po soupeřových chybách než našich akcích.
Bimbananos pak opět přidali a před poločasem dokázali ještě zvýšit svůj náskok, když Petr sice možná správně přenechal hráče na levé straně Tomášovi, ale už za něj nezaskočil ve středu obrany a osamocený útočník nadvakrát překonal ležícího Pavla, který byl úplně bezmocný.
Po přestávce už hrál soupeř v pohodě, naopak my se trápili neschopností vymyslet kloudnou akci a ztráceli míče v lepším případě ve středu pole po špatné přihrávce, v tom horším nákopem do země nikoho. A když už jsme se dostali do vápna, nenašel se nikdo, kdo by se dokázal prosadit, případně soupeři pomohlo břevno jako po Antonově pokusu.
Bimbananos naopak pro změnu po Tomášově zaváhání přidali po rohu třetí gól a nabylo co řešit. V závěru nás mimo jiné podržel Pavel v situaci dva na brankáře a po Ivošově nesmyslné kličce u postranní čáry jsme měli velké štěstí, že si tři soupeřovi hráči nedokázali přihrát.

Hodnocení utkání:
Důvody přetrvávající mizérie se představily opět v plné polní. V obraně neschopnost dodržovat základní věci typu přebírání hráčů a bránění standardních situací, v útoku pak naprostá absence herního systému, vypracování si šance, jen ubíjející nakopávání a Guinnesův rekord v počtu odevzdaných míčů, o tradičně jalové koncovce a nedůrazu ve vápně nemluvě. A pokud je stále ještě někdo na pochybách, tak tohle BYL špatný výkon...
Hráč zápasu: Anton Olkhovoy      Profil...      Statistika...

Vybírání nejlepšího hráče bývá občas nadlidský úkol... Anton byl aktivní, při bránění nepropadal a v útoku měl naše dvě největší šance, volba tedy padá na něho...

Sviňmetr : 4 sviní (slabý průměr)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr
10-9 sviní SUPER!!!, 8-7 sviní velmi kvalitní, 6-5 sviní standard, 4-3 sviní slabý průměr, 2-0 sviní krize.

Pavel Řeháček a jeho komentář k zápasu : Mě zápas docela bavil, krom ke konci určitě neumyslného zásahu na mě, ale zachytal sem si, soupeř byl jinak fajn. Je ale škoda hlavně těch golu z rohu (tady jen zdůrazňuju, že i v malý kopaný mám u vápna raději auty) a pak bych ty rohy bránil zas zonvě, jako před dvěma sezonama, kde sme z rohů prakticky dostali max 2 goly za sezonu., tak to před zápasem pak zas vysvětlim, jak bych si to bránění rohů představoval z pohledu brankáře. Jinak asi hlavní důvod je furt ten, že nedávámě goly, šancí bylo zase hodně. Ale nasazení je, takže si myslim, že to přijde. Zatim mě to jako páteční večerní program baví :)

Ota Duben a jeho komentář k zápasu : Bránění je místama docela bída, zakončení taky, ale náš největší problém je přechod do útoku, vzduchem je to beznaděj a po zemi si pomalu nedáme balón, pokud tohle nezlepšíme, tak se budeme dostávat maximálně do takovejch pološancí jako v pátek a tím prostě zápasy nevyhrajem...


průměrná známka/počet hlasujících hráčů (1..nejlepší, 5..nejhorší)

Brankář
brankar
Pavel Řeháček

3/3
Obránci
obrana
Anton Olkhovoy

2.5/4
obrana
Jirka Dymák

2.33/3
obrana
Tomáš Rosenberger

2.67/3
obrana
Petr Gregor

3.25/4
obrana
Jirka Škrábek

3.25/4
obrana
Ota Duben

3/3
Útočníci
obrana
Ivo Kurhajec

3.25/4
obrana
Honza Jiřička

3/4
obrana
Michal Malý

3.5/4
obrana
Martin Viták

3.5/4


Naše další články o odehraných zápasech
Sezóna Podzim 2019 - 5.F
Ostatní sezóny
POHÁRY a PŘÁTELSKÁ UTKÁNÍ
TURNAJE