Místo : Podvinný Mlýn
Zápas : Přátelák
Výsledek : 1:5 (1:1)

18. Tomáš Gregor (Ota Duben)

Těžkou ránu jsme utrpěli v generálce na podzimní sezónu Hanspaulky, když jsme v tradičně poslepované sestavě podlehli běhavějšímu a aktivnějšímu soupeři z osmé ligy 1:5.
K zápasu se sešli pouze pět stabilních členů kádru a navrátilec Martin, i vzhledem k počasí nás proto posílil Gregi a Pavlův kamarád Jirka. Soupeř měl na střídání dvě kompletní pětky a od začátku si vypracoval převahu a po závaru a střele z vápna i vedení. Za nás ještě v první půli vyrovna Gregi, když si zpracoval Otův odkop a po individuální akci zamířil z křídla přesně na zadní tyč. Za zmínku stojí ještě únik Martina, který šel sám na brankáře, ale neměl dostatečnou rychlost.
Po přestávce jsme přestali hrát úplně a jen čekali, co s námi soupeř udělá. A ten nabídkou nepohrdl. Dvě dvojice slepených gólů a debakl byl na světě. Nepomohla ani výměna gólmanů, Pavel v útoku nic nepředvedl a Martin se v bráně necítil dvakrát nejlíp. Do konce utkání už jsme se nevzpamatovali a ani neměli žádnou větší šanci na korekci skóre.

Výsledek asi hovoří sám za sebe, proti soupeři o dvě úrovně pod námi si takový výkon nemůžeme dovolit. První půle byla jenom standarně špatná, ale pro herní výpadek po přestávce existuje jediná omluva, chybějící síly a dlouhá pauza bez fotbalu. Ale ani to není příliš pozitivní signál do budoucna...
Hráč zápasu: Martin Viták      Profil...      Statistika...

Vrátil se po dvouleté pauze, dostal se i do několika příležitostí a herní a kondiční manko oproti ostatním na něm nebylo znát... Jestli je to jeho zásluhou nebo spíš ostudou ostatních, je ovšem otázka...

Sviňmetr : 2 sviní (krize)