Zápas : 4.kolo Hanspaulka
Autor článku :
Výsledek : 1:2 (0:1)

39. Anton Olchovoj (Matěj Kuncíř)

Čtvrté jarní kolo nám přineslo druhou porážku, když jsme ve vyrovnaném utkání s Tutto bene nedokázali proměnit řadu šancí a nakonec v poslední minutě inkasovali rozhodující gól.
K utkání s týmem Tutto bene se nás sešlo pouze šest statečných. Před začátkem zápasu si vrabci po střechách štěbetali cosi o "Dream teamu", ale realita byla naprosto jinde. Z počátku utkání byl aktivnější soupeř a jeho celkem úspěšná kombinační hra. Většina útoků končila na naší obraně nebo jistém Pavlovi.
Z naších příležitostí lze zmínit snad jen možnost Antona v těsné blízkosti branky, Tomáš trefil z úhlu pouze golmana a Matěj minul ve slibné pozici autové vhazování. Soupeř se dočkal úvodního gólu po našem rohovém kopu, když se obrana nestihla patřičně zformovat a Tutto bene se prosadili z přečíslení. Se zakončením do prázdné branky neměl útočník žádný problém – 0:1. Do konce poločasu se nám nepodařilo nijak odpovědět.
Se začátkem druhé půle přišla naše enormní snaha minimálně o vyrovnání. Šancí bylo požehnaně, ale bohužel přesnější zakončení stále někde mezi Madridem a Gelsenkirchenem. Až ve 39. minutě agilní Matěj prošel po pravé lajně a křižnou přihrávkou našel ideálně před odkrytou brankou volného Antona, který vyrovnal. Jedna branka nám ale nestačila a tak jsme se od té chvíle hnali za vstřelením vítězného gólu.
Bohužel tím pádem v naší obraně byly čím dál větší skulinky, z kterých pramenily šance soupeře, ovšem naše naděje na dva body stále žila. Nemá cenu zde popisovat všechny naše příležitosti ke skórovaní, velké gólové šance měli všichni, ale především trojice Ivoš, Tomáš a Matěj předváděla reklamu na gólovou impotenci.
To, co se nepovedlo nám, si soupeř ideálně načasoval do 60. minuty při standardní sitauci asi dva metry za pokutovým územím. Chytrá skákavá střela bodlem prošla nečekaně přes soupeře i bránícího Matěje a k úžasu všech, bohužel i Pavla, skončila přesně za zadní tyčí - 1:2, hotovo, konec!

Utkání mohlo pro diváky, zvlášť ve druhé půli, vypadat celkem koukatelně. Šance jsme si vytvořili, ale zakončení bylo tentokrát tragické. Zápas byl vyrovnaný, možná by mu slušela remíza, ale rozhodla produktivta v útoku. Nezbývá než pogratulovat slušnému soupeři k výhře a doufat ve zlepšený výkon v dalším zápase.
Hráč zápasu: Anton Olchovoj      Profil...      Statistika...

Nikdo v zápase nezaznamenal výkon, kterým by výrazně převyšoval ostatní. Anton předvedl svůj "standardní" výkon, když byl platný na obou koncích hřiště a postaral se o náš jediný gól.

Sviňmetr : 5.5 sviní (standard)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Pavel Řeháček a jeho komentář k zápasu : pěknej zápas na pohled, dobrej soupeř co nehrál záludně. škoda jen výsledku no. Ale jinak sem si to užil :)

průměrná známka/počet hlasujících hráčů (1..nejlepší, 5..nejhorší)