Výsledek : 3:3 (1:2)

15. Matěj Kuncíř (z penalty)
52. Tomáš Rosenberger
59. Tomáš Rosenberger (Anton Olchovoj)

První bod v sezóně jsme překvapivě získali v souboji s lídrem tabulky, týmem Don Giovanni. Doma na Podvinném Mlýně jsme ještě osm minut před koncem prohrávali o dva góly, nakonec jsme ale dokázali vydolovat alespoň bod za remízu 3:3.
Do Vysočan jsme se sjeli v optimálním počtu dvou na střídání a proti nejlepšímu týmu skupiny jsme mohli jen překvapit. První čtvrt hodinu jsme prakticky nepřešli půlku a bránili se neustálému tlaku soupeře, přeso jsme šli do vedení, když Matěj proměnil penaltu nařízenou za ruku.
Don Giovanni ale ještě do půle dvěma góly do prázdné otočil zápas a nebýt našeho gólmana a soupeřova nedůrazu v koncovce, dostali jsme minimálně ještě dalších pět šest branek. Takhle jsme v poločase ztráceli jen jeden gól a vše bylo otevřené.
Po pauze se obraz hry nezměnil, navíc jsme dostali třetí gól a všechno se zdálo ztracené. Jenže pak soupeř nějak povolil, trochu přestal hrát a vypadalo to, že si je už výsledkem jistý. Ná mse tak otevřel prostor k brejkům, bohužel žádný z nich jsme nevyužili, byť šlo o čisté gólové šance.
Pomohl nám tak až trestný kop, kdy Tomáš využil díry ve zdi a snížil. Soupeř znervózněl, navíc jeho zkušenejší hráči v tu chvíli už šetřili síly na utkání veteránské soutěže a my tak dostali šanci ještě porážku odvrátit. Podařilo se v předposlední minutě, kdy Antonův roh usměrnil na brnaku Tomáš a gólman si míč srazil do sítě.

Soupeř byl hlavně v první půli jasně lepší, bod je tedy pro nás úspěchem.
Hráč zápasu:       Profil...      Statistika...

V prvním poločase předvedl několik fantastických zákroků, kterými nás udržel ve hře a výrazně tak přispěl ke konečné remíze.

Sviňmetr : 6.5 sviní (velmi kvalitní)