Zápas : 2.kolo Hanspaulka
Autor článku : Ota Duben
Výsledek : 1:7 (1:2)

26. Matěj Kuncíř

Další z kategorie hodně nepovedených zápasů jsme odehráli na umělce ve Štěrboholích. S běhavým soupeřem jsme ve slátané sestavě dokázali držet krok pouze první poločas a nakonec po zásluze prohrali vysoko 1:7.
K předehrávce druhého kola jsme se na nepříliš oblíbené Štěrboholy sjeli obligátně v dost slátané sestavě, z našeho už tak úzkého kádru chyběla prakticky polovina borců. Na naší hře to bylo od začátku vidět a aktivní soupeř nás v pohodě přehrával.
Prvních dvacet minut jsme ještě celkem přežili, inkasovali "jen" dvakrát a když Matěj chvíli před poločasem využil taktické chyby Pohromy při střídání, nebyla situace do druhé půle zas tak beznadějná. A mohlo být ještě lépe, jenže to by musel Richi proměnit některou ze svých šancí po sklepnutích Tomáše.
Ovšem to, co se dělo po pauze, nemělo s fotbalem už příliš společného. Nejdřív jsme po standardce nevyužili dvě slušné střelecké pozice, aby jsme vzápětí nechali soupeře utéct do brejku dva na jednoho. Za pár minut jsme provedli prakticky to samé podruhé a už nebylo o co hrát. Navíc jsme od 35. minuty hráli bez střídání a k dovršení všeho si Tomáš natáhl tříslo a dohrávali jsme prakticky ve čtyřech.
V závěru už si soupeř dělal v podstatě co chtěl a kdyby hrál trochu víc kombinačně, aby by bylo skóre ještě o dost vyšší. Nám směrem dopředu už nevycházelo vlastně nic a Matěj se jen zoufale snažil dirigovat neexistující obranu. Závěrečný hvizd pro nás byl pouze vysvobozením.

Sestava slepená, střídání omezený, sehranost nulová a ještě k tomu hrůzostrašné chyby v obraně. Tohle prostě nemohlo dopadnout jinak...
Hráč zápasu: Anton Olchovoj      Profil...      Statistika...

Ligové premiéry se nezalekl, byl po většinu zápasu aktivní a bojoval, což tentokrát na na nejlepší hodnocení v pohodě stačilo...

Sviňmetr : 2.5 sviní (slabý průměr)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Tomáš Rosenberger a jeho komentář k zápasu : Co to je kurva za plky v článku? Hovno sme dohrávali ve čtyřech. Já sem tam narozdíl od někoho zůstal a ještě víc si to dokurvil. Asi to byla chyba, sem debil, ale já se neumím vysrat na ostatní, nechat tým ve čtyřech a pochlebovat se na lajně. Sem vážně nasranaj! Další věci tu radši rozebírat nebudu.

Ota Duben a jeho komentář k zápasu : Tomáš: nesnaž se to stavět tak, že já na to seru! Kdybych na to sral, tak sem na ten zápas vůbec nešel! Ale já blb chtěl týmu pomoct, tak sem na to hřiště vlez... a ono to prostě nešlo! A stát tam jak kripl, nechat na sebe řvát a přitom se nemoct pořádně hnout, to zas nemám zapotřebí... Možná by bylo lepší se zamyslet nad tim, proč se takový věci vůbec stávaj a nehledat za vlastníma selháníma a neschopností pořád toho zlýho Otu, kterej za všechno může...;-)

Matěj Kuncíř a jeho komentář k zápasu : Ja oddanost tymu komentovat nebudu, taky nevim jestli by se mi chtelo hrat se zranenim, ale kdyz uz bych vlezl na hriste, tak tam necham vsechno, , nechci z toho delat nejakou aferu, jen jsem to zminil. tecka. Aspon bych nasel jedno pozitivum tzacatku sezony. Anton se projevil jako velmi slibna posila do obrany, ale az si zase zvykne na balon, tak se urcite i vyrazne zapoji do utoku. Povedeny posila :) howk. PS: takhle dlouhy komentar k zapasu jsem snad nikdy nepsal.... ... psal jsem vubec nekdy nejaky?

průměrná známka/počet hlasujících hráčů (1..nejlepší, 5..nejhorší)