41. Jirka Dymák (Tomáš Rosenberger)
43. Petr Gregor (Jirka Dymák)
47. Jirka Dymák (Ota Duben)
60. Tomáš Rosenberger

Hlavně prospaný první poločas nás stál body v zápase s favorizovaným Realem, který přes náš zlepšený výkon po přestávce nakonec v poklidu vyhrál 8:5. Pro udržení nadějí na záchranu musíme v příštím kole nutně porazit Co je?.
Pavel stále zůstává se zraněným kotníkem na marodce, v brance jsme tak museli opět experimentovat. Navíc chyběli i Matěj s Lukášem, do obrany jsme tak museli stáhnout Tomáše s Jirkou.
Zápas samotný jsme začali nejhůř, jak jsme mohli. Už v první minutě tečoval Tomáš míč mimo dosah gólmana, vzápětí jsme lacino inkasovali podruhé a veškeré předzápasová taktika, byla-li vůbec nějaká, se rozsypala. Navíc Real stihl do desáté minuty přidat další gól a prakticky tak rozhodl o svém vítězství.
Nám se bohužel nedařilo nic. Osamocený David na hrotu marně čekal na slušnou přihrávku, dlouhé nákopy v pohodě sbírala obrana Realu a chaos v obraně netřeba komentovat. Real stihl do poločasu přesně zamířit ještě dvakrát a vypadalo to, že nejhorší výkon sezóny proti Kalpartě bude bry překonán.
Do druhého poločasu se stáhl David dozadu na rozehrávku a na hrot putoval Tomáš. Tato změna nám viditelně prospěla, začali jsme hrát trochu víc po zemi a Tomáš byl schopen na hrotu udržet míč. A navíc se nám konečně podařilo i skórovat, když si Ivoš zpracoval Richiho aut, otočil se a mezi nohama obránce trefil přesně.
Jenže radost nám dlouho nevydržela, Jirka ve snaze odehrát míč se trefil přesně do protipohybu brankáře a druhý vlastní gól byl na světě. Vzápětí ale svou chybu napravil, když skóroval po Tomášově krkolomné přihrávce a o dvě minuty později připravil gól i pro Petra, který nadvakrát propasíroval míč za gólmana. Soupeř ale také využil jeden brejk a udržel si náskok.
Góly v této fázi zápasu už přibývaly rovnoměrně na obou stranách, my už neměli co ztratit a chtěli jsme alespoň trochu upravit skóre, Real logicky trochu polevil hlavně v obraně a začalo se projevovat i to, že v jeho brance stál hráč z pole. Ve 47. minutě našel Otův aut na zadní tyči hlavu Jirky a bylo to zas jen o tři góly.
Real ale opět odpověděl individuální akcí svého nejlepšího hráče a ukončil tak hektickou desetiminutovku. V závěru jsme sice měli více ze hry, ale na nějakou velkou změnu ve skóre už nebyl čas ani síly. Jen Tomáš těsně před koncem skoro z půlky obloučkem potrestal špatnou rozehrávku Realu a uzavřel skóre gólově bohatého utkání.

V prvním poločase jsme předvedli chaos v obraně, nulovou aktivitu v útoku a zaslouženě jsme vysokým rozdílem prohrávali. Po obrátce nám pomohly změny v sestavě, byli jsme mnohem aktivnější a hned byl zápas vyrovnanější. Poslední zápasy ukázaly, že se střílením gólů zas až takový problém není, teď ale pro změnu hoří obrana. Snad se dokážeme do příštího zápasu dát dohromady a o záchranu zabojovat...