Výsledek : 3:2 (3:1)

4. Matěj Kuncíř (Lukáš Klimek)
19. Lukáš Klimek
28. Lukáš Klimek (Tomáš Rosenberger)

Důležitý krok ke klidnému dohrání sezóny jsme udělali doma na Podvinném Mlýně, kde jsme díky třem bodům aktivního Lukáše přehráli poslední SAS fans 3:2 a připsali si tak třetí výhru v řadě.
Potíže se skládáním sestavy neustávají, tentokrát však bohužel ze zdravotních důvodů. Se zraněným kotníkem se posadil na marodku Pavel a Jirka nemohl hrát kvůli problémům se zuby. Ztráty se ale podařilo vykompenzovat návratem Richiho a hlavně Matěje, který nastoupil poprvé od úvodního kola.
Úvod zápasu se nám povedl na výbornou, už ve čtvrté minutě se po přihrávce Lukáše prosadil povedenou ranou zdálky Matěj. I po vedoucím gólu jsme si udržovali převahu, jenže soupeř z brejku dokázal vyrovnat. Útočník se prosadil po křídle přes Vítka, situaci nezachránil ani Matějův skluz a spíše nepovedená střela zamířila do protipohybu gólmana.
Pak ale rozehrál svůj part Lukáš a do poločasu nám zajistil klid. Nejdříve vystihl přihrávku obránců při rychlém kontru, připravil si míč do palebné pozice a nedal brankáři šanci. Těsně před přestávkou pak Richi odcentroval od rohového praporku, Lukáš si vyměnil na vápně míč s Tomášem a skóroval do prázdné branky.
I v druhé půli jsme byli v poli mírně lepší, ale tuto výhodu už jsme nedokázali gólově vyjádřit. Při jedné ze skrumáží nedotlačil Tomáš balón do branky snad z půl metru, Lukáš při pokusu o hattrick nastřelil tyč a Richiho povedený pokus dal pouze zaskvět už rozchytanému gólmanovi SAS.
A tak přišel trest. Po rozehrávce přímého kopu nauhlídal Ota ve vápně útočníka, ten měl čas se otočit a namířit přesně pod břevno. Ve zbytku zápasu se nám i přes řadu příležitostí nepodařilo skóre navýšit a naopak jsme se museli o výsledek bát, několika povedenými zákroky nás ale od pohromy zachránil gólman.

Přestože jsme si zápas v druhé půli trochu zbytečně zkomplikovali, patří naše vítězství k těm rozhodně zaslouženým. Obrana pracovala spolehlivě a útok opět bojoval, chyběl snad jen větší důraz v koncovce...