Kalendář akcí:

Červen 2020

PoÚtStČtSoNe
1
2
34567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Program na celý rok...


logo

Modrý Svině - Junior Motol


Datum : 9.4.2010 19:30
Místo : Podvinný Mlýn
Zápas : 2.kolo Hanspaulka
Autor článku : Ota Duben
Výsledek : 1:2 (1:1)

30. Tomáš Gregor (David Straka)
Karty :

 37. minuta
Ivo Kurhajec

   tisk Verze pro tisk      email Poslat stránku e-mailem

Odveta za podzim se nevydařila, v premiéře na novém domácím hřišti na Podvinném Mlýně jsme smolně podlehli Junioru Motol 1:2, když jsme nedokázali zužitkovat převahu v druhém poločase a naopak v závěru inkasovali.
Do prvního vysočanského souboje jsme vyrazili oslabeni o Matěje, který si po zlomenině nosu z minulého víkendu tři týdny nezahraje. Navíc chyběl i Jirka, takže sestava byla do poslední chvíle tak trochu hádankou. Nakonec jsme díry zalepili z osvědčených zdrojů a mohlo se jít na věc.
Soupeř od začátku praktikoval jednoduchou hru, vzadu se s míčem moc nemazlil a na jednu dvě přihrávky se snažil dostat do koncovky. S tím jsme měli zpočátku trochu problémy, zvlášť když obrana se staženým Ivošem nevypadala úplně sehraně.
Právě Ivoš se dostal do naší první velké šance, Tomášovu přihrávku skrz vápno ale v ideální pozici poslal jen do blízkého potoka. Motol se v této činnosti ukázal být efektivnější. Osamocený útočník si na zadní tyči počkal na centr a z otočky ho napálil mimo Pavlův dosah.
Soupeř přes nabýté vedení nepůsobil zdaleka suverénním dojmem a v závěru poločasu se ukázalo, že i on vzadu chybuje. Vítek zachytil přihrávku při postupném útoku a ihned vyslal do brejku Davida. Ten vyřešil situaci dva na brankáře přihrávkou na Gregiho a gólem do šatny bylo vyrovnáno.
Druhou půli jsme už mohli střílet bez obav ze ztráty balónu v potoce a náležitě jsme toho využívali, leč bez efektu. Gregiho po další skvělé Vítkově přihrávce vychytal gólman, Ivoš s Lukášem se zastřelovali neúspěšně, Davidův volej po Otově centru šel jen do náruče brankáře, Tomášovi chyběl po přízemním centru těsně před brankou krok.
A tak by se dalo pokračovat ještě dlouho. To soupeř mohl z produktivity vyučovat. Stačila jedna zbytečná ztráta, přečíslení a dobře umístěná střela a deset minut před koncem jsme opět prohrávali. Ale podruhé už jsme přes závěrečný tlak vyrovnat nedokázali...

Hodnocení utkání:
Škoda lehce ztracených dvou bodů, vzhledem k průběhu zápasu by pro nás totiž byla i remíza málo. Jenže byť je to klišé z největších, tak jak chceme vyhrávat, když nedáváme góly?

Komentář na blogu...
Hráč zápasu: Vítek Zahradník      Profil...      Statistika...

Při absenci Matěje na něj v obraně připadl mnohem větší díl odpovědnosti. Vypořádal se s tím ale na výbornou, v defenzivě takřka nechyboval. Navíc ideálním pasem prakticky vymyslel náš jediný gól a kdyby v druhé půli jeho gólovou pobídku Gregi využil, mohlo být celé hodnocení mnohem veselejší...

Sviňmetr : 5 sviní (standard)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr
10-9 sviní SUPER!!!, 8-7 sviní velmi kvalitní, 6-5 sviní standard, 4-3 sviní slabý průměr, 2-0 sviní krize.

Pavel Řeháček a jeho komentář k zápasu : Nesouhlasim, že by nás mohl soupeř učit o produktivitě. chytil sem nejmíň šeskrát když už na mě šel někdo sám. Jinak si myslim, že zápas pro oko diváka nemusel vypadat špatně


průměrná známka/počet hlasujících hráčů (1..nejlepší, 5..nejhorší)

Brankář
brankar
Pavel Řeháček

2.2/5
Obránci
obrana
Lukáš Klimek

2.17/6
obrana
Ivo Kurhajec

2.17/6
obrana
Vítek Zahradník

1.8/5
obrana
Ota Duben

3.6/5
Útočníci
obrana
David Straka

2.5/6
obrana
Tomáš Rosenberger

3.6/5
obrana
Tomáš Gregor

3.4/5


Naše další články o odehraných zápasech
Sezóna Jaro 2020 - 5.F
Ostatní sezóny
POHÁRY a PŘÁTELSKÁ UTKÁNÍ
TURNAJE