43. Tomáš Rosenberger (Matěj Kuncíř)
52. Ivo Kurhajec (Jirka Dymák)
57. Lukáš Klimek
60. vlastní

Úspěšnou tečku za podzimní hanspaulskou sezónou udělala bezstarostná přestřelka v Běchovicích, kde jsme v zápase, ve kterém už ani jednomu týmu o nic nešlo, přehráli sestupující Homogen v poměru 8:3. Náš kapitán Matěj Kuncíř si v duelu připsal dvě branky a stal se tak novým rekordmanem v počtu gólů dosažených jednotlivcem během jedné sezóny.
Ani na poslední pokus se nám nepodařilo se sejít v kompletním složení, Pavel s Petrem museli dát protentokrát přednost škole. Při Pavlově absenci ale nastal problém, kdo se postaví do branky. Jelikož Matěje jsme při útoku na starý Matesákův gólový rekord nemohli obětovat, zaimprovizovali jsme a mezi tři tyče se postavil Ota.
Od první minuty se hra odehrávala v naší režii, soupeř se za celý první poločas dostal jen do dvou opravdu nadějných šancí. V prvním případě jsme po rohu propadli, Matěj ale stačil obětavým skluzem zblokoval balón, který už mířil do prázdné branky, v druhém případě šel útočník z půlky sám na branku, leč rozhodčí nenechal akci dohrát a zapískal poločas.
Na naší straně bylo vyložených šancí pohříchu mnohem víc, ale až do 25. minuty platil bezbrankový stav. Svůj nadlouho marný boj s gólmanem Homogenu rozehrál hlavně Lukáš, který během zápasu spálil snad šest gólovek, ale přidali se i ostatní a dlouho to vypadalo na velké ofenzivní trápení.
Až poslední pětiminutovka první půle nám vyšla. Ivoš vyslal zprava ostrý centr před branku, Tomáš se prosadil mezi dvěma obránci a lehkou tečí nedal brankáři šanci. Do pauzy jsme se prosadili pak ještě dvakrát, v obou případech novopečený rekordman Matěj. Nejdřív přesně zacílil zdálky, o dvě minuty později uspěl po ťukesu do prázdné branky.
Soupeř až po změně stran pochopil, že v naší brance rozhodně druhý Chilavert nestojí a že by stačilo méně přihrávat a více střílet, to už bylo ale na obrat pozdě. Zvlášť když naše vedení ještě navýšil Jirka, jehož střela k tyči podklouzla gólmanovi pod tělem. O pět minut později už svítila na pomyslné světelné tabuli pětka, to když Matěj vyzval ke střele do prázdné Tomáše.
Až za tohoto stavu se dostal znovu ke slovu Homogen, zatím ale rozehrával pouze zvonkohru na brankové konstrukci. Dvě tyče a břevno zazněly během krátké chvíle, ale při našem "gólmanovi" stálo štěstí. Naopak na druhé straně třeskutě chybělo, Jirka vymyslel gól pro Ivoše, který se trefil zblízka pod břevno.
Závěrečná desetiminutovka byla z naší strany směrem dozadu už dost laxní a Homogen toho využil ke korekci skóre. Ani tři branky z přečíslení už ale nemohly na výsledku nic změnit. Zvlášť když ani my jsme nezaháleli. Po faulu na Jirku rozehrál trestný kop Lukáš a za pomoci teče zdi konečně překonal brankáře. V poslední minutě ještě zabodoval jeden z obránců soupeře, který si srazil Jirkovu střelu do vlastní branky.

Odehráli jsme pohodové utkání. Nesvazovala nás nutnost bodovat, proto jsme si mohli v klidu zahrát fotbal. Obrana pracovala až na poslední čtvrthodinku spolehlivě a útok předvedl řadu pěkných kombinací, které nám znovu ukázaly, že hrát v takovéto sestavě na nakopávané balóny je marněním schopností týmu.
Hráč zápasu: Ota Duben      Profil...      Statistika...

Ani ne tak za výkon v brance, i když dlouho držel čisté konto a měl na své straně kopu štěstí, jako za to, že se v nouzi vůbec mezi tři tyče postavil a pak hodinu jen sledoval, jak si ostatní užívají zápas...

Sviňmetr : 7.5 sviní (velmi kvalitní)

Tomáš Rosenberger a jeho komentář k zápasu : Soupeř sice z lehčího soudku, výsledek slušnej, ale hlavně sme hráli myslím pěknej fotbal. Jen tak dál chlapi!