51. Matěj Kuncíř
52. Ivo Kurhajec (Tomáš Rosenberger)
56. Ivo Kurhajec (Petr Gregor)
58. Lukáš Klimek (Matěj Kuncíř)

V překvapivě jednoznačnou záležitost jsme proměnili na Zákostelní duel s nevyzpytatelnou Kikinou. Soupeř, limitován absencí brankáře, nestačil na širokém hřišti rychlostně a vyjma několika kratších úseků v první půli a po snížení na 1:3 se herně nepřiblížil naději na bodový zisk, naopak na konci do otevřené obrany inkasoval další branky.
Na Zákostelní jsme dorazili se dvěma změnami v sestavě, do brany se místo Richiho vrátil Lukáš a na hrot jsme tentokrát vysunuli Petra. Soupeř měl k dispozici dva hráče na střídání a tak se hrálo od začátku poměrně v tempu.
Úvod zápasu se pro nás vyvinul nadmíru dobře. Už ve třetí minutě se prosadil na levé straně Lukáš, místo očekávané střely ale zvolil přihrávku a volný Tomáš číhající "po martinovsku" na zadní tyči neměl problém trefit ze dvou kroků prázdnou branku.
Inkasovaná branka Kikinu probrala a následující čtvrthodinku se hrálo oboustranně dost útočně, se šancemi před oběma brankami. Při nás stálo několikrát štěstí, když kombinace soupeře skončila střelou těsně mimo, jednu nám pomohla dokonce tyč.
Po jednom z těchto závarů ale soupeř propadl a nám se naskytla možnost rychlého brejku. Matěj ideálně načasoval přihrávku na Jirku a vedli jsme o dva góly. O chvíli později gólman Kikiny zaváhal při výhozu, který se snesl pouze na půlící čáru k Lukášovi. Ten si ho rychle zpracoval a okamžitě ho vrátil přesně k tyči.
Začátek druhé půle se nesl ve znamení tlaku soupeře, kterému pomohlo i brzké snížení. Kikina rychlou narážečkou pelstila naší obranu a proti bombě, která se odrazila od břevna za čáru, nemohl Pavel nijak zasáhnout. Podobná situace se opakovala později ještě dvakrát, naštěstí v obou případech se míč vrátil před brankovou čáru.
V dalších minutách jsme se snažili hlavně držet dvougólový náskok a nechali víc hrát soupeře. Ten ale žádnu ze svých příležitostí nevyužil a byl za to v poslední desetiminutovce krutě potrestán. Tříbrankový náskok nám vrátil po dalším vystihnutí rozehrávky povedenou Matěj a mohli jsme být pět klidnější.
Závěr patřil Ivošovi, který po přihrávkách Tomáše, resp. Petra dvakrát pohodlně skóroval a debakl Kikiny dovršil těsně před koncem Lukáš, který doklepl do prázdné branky další milimetrovou Matějovu přihrávku.

Kikina se ukázala být přesně tím typem soupeře, který nám vyhovuje. Snažila se hrát ofenzivně, tvořit hru a bráněním se až tak nezatěžovala. To nám dalo spoustu prostoru k rychlým protiútokům, navíc se nám podařilo potrestat většinu hrubek defenzívy a gólmana soupeře.
Hráč zápasu: Lukáš Klimek      Profil...      Statistika...

Pochvalu určitě zaslouží celý tým, ale Lukáš tentokrát k bezchybné defenzivě přidal dva góly a krásnou přihrávku, proto patří toto ocenění tentokrát jemu.

Sviňmetr : 8 sviní (velmi kvalitní)

Pavel Řeháček a jeho komentář k zápasu : gol beru z velký části na sebe, ale jinak super výkon, hráli sme sehraně a opravdu jako tým.