6. Tomáš Rosenberger (Tomáš Gregor)
11. Tomáš Gregor (Jirka Dymák)
34. Tomáš Gregor
55. Tomáš Gregor (Michal Stodola)

Ani ve třetím ligovém utkání jarní sezóny jsme nepoznali hořkost porážky, když jsme i v oslabené sestavě dokázali porazil v důležitém souboji Huňáč 4:2.
Na Tempo jsme přijeli s cílem vybojovat alespoň bod za jakoukoliv cenu a to se nám povedlo splnit, ba dokonce předčít. Třebaže oslabeni a ve velmi nepříjemných povětrnostních podmínkách jsme po úvodních trochu chaotických minutách začali hrát to, co jsme si předsevzali. Tedy v obraně bez vymýšlení a vepředu se snažit zakončovat z jakékoliv pozice.
Nicméně soupeř začal aktivně a v prvních minutách nás zatlačil až k vlastnímu vápnu. Rezultovalo z toho několik šancí, které končily na připraveném Pavlovi nebo vysoko nad. Na druhé straně gólman soupeře už tak jistě nepůsobil, naše střely byly o poznání nebezpečnější (do jisté míry jeho přičiněním) a když se rozeznělo břevno po dalekonosné střele Michala, svitla naděje, že bychom na promáčeném Tempu nezbytně hrát druhé housle nemuseli.
O něco veseleji bylo pár minut poté, kdy trestuhodně neobsazený Tomáš tečoval Gregiho trestný kop za záda bezmocného gólmana. A když o chvíli později při jednom z mnoha přečíslení dva na jednoho přidal Gregi po nahrávce Jirky gól na 2:0, tak snad nikdo z nás nehostinné podmínky panující na Lhotce ani nevnímal. Bohužel nás ještě do půle poslal zpět na zem útočník soupeře, který pohotovou střelou na přední tyč nedal Pavlovi šanci.
Do druhého poločasu jsme šli opět s hlavním cílem neinkasovat a pokud možno minimálně gól přidat. Po několik šancí na obou stranách, z nichž se ani jedna neujala, Gregi dobrým napadáním na půlce odebral obránci balon a z dálky překvapil gólmana přízemní střelou. Bylo to 3:1 a dva důležité body se začaly jevit jako povinnost.
V tu chvíli jsme se navzdory celkem dlouhé době do konce utkání zatáhli a nechali soupeře tvořit. Tomu se ovšem z tlaku dlouho nedařilo vytěžit nic než pár zblokovaných střel. Důležitou roli hrál i terén, který celkem úspěšně kazil snahu o delší finální přihrávky. Přesto se však domácím povedlo zvýšenou aktivitu přetavit v gól a snížení na 2:3. K několikrát tečovanému balonu se dostal útočník a ve vápně se tváří v tvář Pavlovi nemýlil.
Nám se však podařilo na v tu chvíli ještě umocněný tlak domácích zareagovat a poměrně brzy získat zpět dvoubrankové vedení. Michalovu přihrávku Gregi nekompromisně uklidil do branky a dokonal tak hattrick. V tu chvíli už snad nikdo nepochyboval, že si navzdory nepříznivým výchozím podmínkám odvezeme velmi důležité body.
V samotném závěru se málem podařilo domácím Pavla překonat a vykřesat tak jiskřičku naděje. Pavel však reflexivním zákrokem balon zvládl vyrazit a uhájil tak svou branku i přes protesty soupeře reklamujícího, že balon byl už za čárou.

Týmový výkon začínající u spolehlivého Pavla, obětavost a velmi slušná koncovka. To jsou základní důvody zisku dvou bodů a dovolím si tvrdit, že zasloužených. Nevedl k nim sice extra pohledný fotbal, ale to při dané situaci myslím nikoho z nás trápit nemusí.
Hráč zápasu: Tomáš Gregor      Profil...      Statistika...

Se třemi brankami a asistencí navrch byl logicky hlavní postavou utkání, přesto v těchto utkáních se sluší vyzdvihnout primárně výkon týmu jako celku, jehož celozápasovou snahu Gregi pouze přetavil v to ve fotbale nejdůležitější, góly...

Sviňmetr : 8 sviní (velmi kvalitní)

Pavel Řeháček a jeho komentář k zápasu : Super týmovej duch, takle to má bejt. Zápas sem si opravdu užíval, skvěle sem si zachytal a teoreticky i v závěru zastřílel :D. Super bylo, že se za celej zápas ani jednou nezvýšil na nikoho hlas, tak to má prostě bejt, pak nikdo nehraje ve stresu, že se mu něco nepovedlo :) Ještě jednou díky za zápas

Tomáš Rosenberger a jeho komentář k zápasu : Dobrá práce hoši !!!