Výsledek : 3:8 (0:3)

36. Pavel Řeháček (Tomáš Rosenberger)
44. Matěj Kuncíř
53. Matěj Kuncíř (Pavel Řeháček)

První přípravný test před novou sezónou se nám výsledkově nevydařil, když jsme v ofenzivně vedeném utkání prohráli s lépe kombinujícími a hlavně zakončujícími Hosthunters 3:8.
Ani jeden z týmů se zjevně nesešel v optimální sestavě, nás bylo i s navrátilcem Michalem Stodolou a se zády laborujícím Vítkem sedm, soupeř neměl střídání vůbec. Nutno uznat, že tento fakt mu vůbec nevadil a fyzičkou nás jednoznačně předčil.
Ráz duelu určila už zhruba pátá minuta, když jeden z Hosthunterů na polovině hřiště spíše z nedostatku jiných možností napálil míč na branku a Pavel jej chybně vyhodnotil jako balón směřující mimo prostor tří tyčí. Výslednou destinací však byla bohužel jeho levá šibenice. Tato situace nás však na kolena nesrazila a byli jsme nadále aktivní.
Hrálo se oboustranně útočně a bránilo se asi jinak, než kdyby šlo o ligový zápas, z čehož pramenila řada šancí na obou stranách. Bohužel my žádnou z těch svých v první půli nevyužili, i když minimálně Tomáš a oba Michalové byli rozhodně v gólových pozicích. Soupeř si v tomto směru počínal bohužel lépe a tak jsme po dvou brejcích končili poločas s třígólovým mankem.
Do druhé půle už nenastoupil Vítek a Michal se postavil do branky místo Pavla. Ten už po pár minutách na hrotu zaznamenal gólový zásah, když uplatnil svůj tah na branku. V té chvíli však už pouze korigoval znovu na tříbrankový rozdíl, neboť Michal chvíli předtím smolně inkasoval po střele z úhlu.
Zbytek utkání probíhal v duchu naší převážně jalové snahy o korekci skóre a jeho současného stálého navyšování ze strany soupeře, který využíval naší dosti otevřené obrany k nespočtu brejků. Upravit výsledek do alespoň trošku přijatelné podoby se nám díky dvěma Matějovým zásahům nakonec podařilo, na druhé těžké přípravné porážce na Děkance v řadě už to však moc nezměnilo.

Na jednu stranu jsme si nehledě na výsledek dobře zahráli se slušným soupeřem a vrátil se nám do týmu Michal Stodola, na druhou stranu nás bylo na zápas málo, nepodali jsme rozhodně optimální výkon a sebevědomí si taky zrovna dvakrát nezvedli, nepříjemné brzce jarní počasí raději pomineme. V přípravě zatím tápeme stejně jako loni, důležitá však stejně bude až ligová soutěž...
Hráč zápasu: Matěj Kuncíř      Profil...      Statistika...

Ani on neodehrál nejpovedenejší zápas za poslední dobu, přesto se až do posledních minut snažil o korekci výsledku, což se mu nakonec po dvou individuálních akcích zdařilo...

Sviňmetr : 3.5 sviní (slabý průměr)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr

Pavel Řeháček a jeho komentář k zápasu : Jako dostali sme klepec, ale šlo o to se proběhnout a malinko se sehrát což si myslim, že se dá říci že se splnilo, já zjistil že 3 měsíce sezení doma a učení bez sportu mou fyzičku pěkně změnilo :D Ale jinak si myslim že zápas byl fajn, a rád bych si proti tomuhle týmu rád zas někdy zahrál :)

průměrná známka/počet hlasujících hráčů (1..nejlepší, 5..nejhorší)