Výsledek : 2:1 (1:1)

10. Martin Viták (Jirka Dymák)
55. Martin Viták (Tomáš Rosenberger)

58. minuta

Díky návratu dvojice absentérů z minula jsme napravili zaváhání proti Čelzí a i bez stále zraněného Lukáše jsme dvěma góly Martina na jeho oblíbené Děkance porazili Co je? 2:1.
Z herního hlediska se nám určitě nejvíce povedla úvodní fáze zápasu. Od prvních minut jsme se do soupeře zakousli, přehrávali jsme ho hlavně ve středu pole a přišly i šance. Bohužel jsme z úvodního tlaku vytěžili pouze jeden gól, na Jirkovu přihrávku si na zadní tyči počkal Martin a mohl oslavovat gólový návrat do sestavy.
Bohužel jako již tradičně, i tentokrát nás dost srazil hloupý vyrovnávací gól. Soupeř rozehrál standardku těsně před vápnem a nepokrytý útočík z úhlu prostřelil Pavla. Od té chvíle až do půle jsme byli viditelně horším týmem, soupeř ale naštěstí z našich chyb druhý gól nevytěžil.
Druhá půle nabídla spíše vyrovnaný souboj, my byli techničtější a aktivnější, ale zase jsme vyráběli více chyb, což celkový projev vyrovnávalo. Naší snahu tentokrát ale brzdilo hlavně špatné finální řešení našich šancí, když jsme na malém hřišti místo střel někdy zbytečně přihrávali a většinou centrů maximálně nechávali vyniknout soupeřova brankáře.
Chleba se jako většinou v podobných zápasech lámal v poslední desetiminutovce a naštěstí jsme to byli my, kdo si ulomil tu lepší část. V nepřehledné situaci před brankou se nejlépe zorientoval opět Martin a v těžké pozici zakončil s chladnou hlavou. Závěrečné minuty byly dost hektické, soupeř vrhnul všechny síly do útoku a i za pomoci některých dost nepřesných verdiktů rozhodčích nás dostal pod tlak, zahrával několik standardek těsně před vápnem, štěstí ale stálo při nás a těsnou výhru se podařilo udržet.

Herně to z naší strany opět neebylo nijak slavné, výhru jsme spíše vydřeli, ale důležité jsou dva body a ty máme, další bodová ztráta, navíc se soupeřem z dolní poloviny tabulky, by už byla kritická. Doufejme, že nám právě takové vybojované vítězství pomůže do dalších kol..
Hráč zápasu: Martin Viták      Profil...      Statistika...

Předvedl další ze svých pozičních koncertů a dvěma góly nám zachránil výhru..

Sviňmetr : 5 sviní (standard)

Pavel Řeháček a jeho komentář k zápasu : Jo, pěknej zápas. a vyrovnanej, plus soupeř slušnej, jen pomezní rozhodčí mě přišel trochu debil :)

Tomáš Rosenberger a jeho komentář k zápasu : Důležité vítězství !