18. Tomáš Gregor (Matěj Kuncíř)
26. Jirka Dymák (Tomáš Gregor)
32. Tomáš Rosenberger (Matěj Kuncíř)
56. Lukáš Klimek (Ota Duben)

Premiérové utkání v šesté lize se nám mírně řečeno nepovedlo, hlavně kvůli totálnímu chaosu v obranné fázi na začátku druhé půle jsme prohráli s Realem Prd vysoko 4:9. Pozitivem budiž snad jen trvalejší probuzení našeho útoku, který dokázal čtyřikrát skórovat.
Po oťukávací desetiminutovce udeřil jako první Real. Michal, který při Pavlově absenci tentokrát vystřídal v brance Martina, na centrovaný míč nevyběhl, Lukáš se nechal v hlavičkovém souboji přeskočit a prohrávali jsme. Jenže to neměl být ještě všem pohromám konec. Během dalších pěti minut stihl nikým neatakovaný Vítek uklidit další centr hlavou do prázdné vlastní branky a Petr ve středu hřiště místo do brejku sklepl míč dozadu přímo proti noze nabíhajícího hráče - 0:3.
Až pak jsme se dostali do hry také my. A hned gólově. Matěj vyslal do brejku Tomáše Gregora a ten z křídla procedil míč mezi nohy vybíhajícího gólmana. A když navlas stejnou situaci zastavila tentokrát tyč a ke snadnému gólu doklouzal dobíhající Jirka, byli jsme na dostřel. Navíc ještě Matěj v čisté šanci trefil pouze brankáře. Ovšem neradovali jsme se dlouho. Ota zaváhal při rohu a Michal byl na střelu zblízka krátký.
Druhý poločas začal nadějně. Tomáš hlavou profitoval z Matějova autu a bylo to opět jen o gól. Co se ovšem stalo v následujících deseti minutách, to je k nepochopení. Soupeř se postupně prosadil z rohu, z dorážky a dvakrát z brejku a patnáct minut před koncem jsme byli na ručník. Naštěstí v situaci, kdy stačilo hlídat si pohodlný náskok, soupeř už tolik neútočil a do konce utkání už skóroval pouze jednou po rychle rozehraném autu. Na potupnou desítku tak naštěstí nedošlo. Nám se po dvou neproměněných šancích Tomáše Rosenbergera ještě v závěru podařila korekce skóre, když Ota vybojoval míč pro Lukáše, ten se probil obranou a zavěsil.

Bohužel si musíme přiznat, že tentokrát nás obranná fáze opravdu nezdobila. Zvláště v druhé půli vládl v obraně chaos, nikdo nehlídal nikoho, útočníci se nevraceli se svými hráči a o bránění standardek škoda mluvit. Když se k tomu přidalo i několik fatálních individuálních chyb, nemohl být výsledek lepší.
Hráč zápasu: Tomáš Gregor      Profil...      Statistika...

Týmový benjamínek byl u prvních dvou našich branek a jako jeden z mála nezklamal alespoň směrem dopředu...

Sviňmetr : 3.5 sviní (slabý průměr)

Vítek Zahradník a jeho komentář k zápasu : Ještě jednou sorry za ten gól. Slibuju, že jakmile zjistim, co jsem to vymejšlel, dám vám vědět. Ale byla to sranda, ne? :)

Martin Viták a jeho komentář k zápasu : Já myslím, že zápas by byl takhle divoký i bez Vítkova krásného gólu. Myslím, že na příštích 10 sezón má zamluvený nejhezčí vlastní gól. Nicméně naše hra nebyla tak hezká jako v poslední přáteláku. Obrana hořela jako nikdy, útok sice dokázal dát hodně gólů, ale vzhledem ke "kvalitě" brankáře je to stále málo. Michalovi se něco vyčítat dá, ale vinu za prohru na něj svalovat nejde. Další velký problém bylo střídání, kdy Ota musel ke konci střídat do útoku, aby si vůbec zahrál. Chápu některé hráče, že si myslí, že bez nich to tam nepůjde, ale bylo zase vidět, že ani s nimi to není lepší a kdyby si šli na pět deset minut odpočinout, nic by se nestalo. Doufám, že se z tohohle zápasu všichni poučili a příště to bude lepší.

Tomáš Rosenberger a jeho komentář k zápasu : NO abych to vše shrnul. Ve většině souhlasím s Martinem. Celkem to šlo, jen sme dělali vzadu mindy jak nikdy! Snad už se to nebude opakovat. Dále to střídání by taky chtělo zlpešit. Když se vezme, že Víťa od svého gólu nehrál a Ota odehrál celkem 10min za zápas, tak je to opravdu málo. A zvláště když "o nic už nešlo"! Sice nás teď nebylo zrovna málo, ale na příští zápas nás možná bude ještě o něco více. Tak bychom se na to měli zaměřit! Jak v obraně tak i v útoku. Sám jsem se snažil celkem střídat, i když to možná mohlo být o něco lepší. Nový hráči by se také měli naučit střídat! Když člověk trčí při tolika hráčích na střídačce 5-6 min tak to není dobrý. Řekli jsme si před zápasem a 2. poločasem, že to zrychlíme, ale bohužel. Doufám, že příště to bude lepší. Ještě doufaám v zlepšení chování na hřišti. Místy na sebe úplně ale úplně zbytečně křicíme. Akorát to nabudí soupeře. Spíš by to chtělo nějaké povzbuzení, jak se o to třeba snaží bejvalý kapitán Martin! Tak to asi všechno ode mě...