Místo : Nové Kbely
Zápas : 7.kolo Hanspaulka
Výsledek : 1:3 (0:2)

55. Jirka Dymák (Tomáš Rosenberger)

Série neporazitelnosti skončila v zápase, kde jsme to čekali skoro nejméně. Proti předposledním Příkopům, které dosud nebodovaly, jsme úlohu favorita nesplnili a po neuspokojivém výkonu prohráli 1:3.
Ještě dva dny před utkáním to vypadalo, že se sejdeme pouze v pěti bez gólmana, nakonec se podařilo přemluvit stále zraněného Matěje Kuncíře, aby se postavil do branky a na střídání přibyl David, který ovšem těsně před utkáním odehrál kompletní zápas ve velkém fotbale a bylo to znát. Ovšem soupeř hrál bez střídání úplně.
Do utkání jsme vstoupili špatně a po celých 60 minut jsme se spíše trápili. Soupeř ne že by nás nějak přehrával, hra byla spíš vyrovnaná, jenže útok nám krutě nešel a soupeř dokázal vytěžit z minima maximum. Stačily dvě Davidovy chyby, dva rychlé brejky a po půli jsme prohrávali 0:2.
Druhá půle se odehrávala podle klasického schématu. Soupeř hrál, co potřeboval, dobře bránil a my se mu ne a ne dostat na kobylku. Trefili jsme sice tyč, měli i nějaké další šance, ale hlavně jsme hodně kazili a do tlaku se nemohli pořád dostat. Nepomohla ani výměna gólmana, v závěru šel posílit ofenzívu Matěj Kuncíř a do branky se nuceně postavil Ota. Výsledkem této rošády byl pouze třetí gól v naší síti, jak jinak než z brejku a po individuální chybě. Pět minut před koncem alespoň kosmeticky upravil výsledek Jirka po přihrávce Tomáše, ovšem zásadní podíl na akci měl Matěj Komanec, dnes jednoznačně náš nejlepší hráč. Na více už jsme ale neměli čas ani síly.

Jednou to přijít muselo, je škoda, že zrovna v takovém zápase, vzhledem k postavení soupeře ztracené body bolí dvojnásob. Musíme ovšem uznat, že za předvedený výkon jsme si nic jiného nezasloužili. Nezbývá než soufat, že po ligové přestávce se nám vrátí forma a hlavně se začneme scházet v lepší a hlavně početnejší sestavě, s jedním hráčem na střídání se dlouhodobě kvalitně hrát NEDÁ!
Hráč zápasu: Matěj Komanec      Profil...      Statistika...

Dokázal se prosadit i do koncovky a neustále se aktivně nabízel spoluhráčům.

Sviňmetr : 3 sviní (slabý průměr)

Martin Viták a jeho komentář k zápasu : Je to škoda, ale musíme na to zapomenout a vrhnout se na další soupeře. Matěj v bráně udělal co mohl, Vítek hrál svůj standard, David sice udělal chyby, ale na zápas původně neměl jít a my ho přemluvili, takže oceňuji alespoň to, Ota odehrál to co vždy a v bráně něco chytil, Jirka se fakt moc snažil a chtěl vyhrát, to se mi líbilo, Matěj Ko se lepší zápas od zápasu a je to dobře a Tomáš se taky snažil, ale musí hrát, i když rozhodčí nepíská a myslí si, že je to ztracené. Máme na lepší výsledky, tak to příště ukážeme!

David Straka a jeho komentář k zápasu : vsem se omlouvam, za tenhle zapas.Prvni dva goly beru na sebe a to rozhodlo celej zapas, porazku beru na sebe.Zapas sem dohrat nemoh, protoze to proste neslo

Ota Duben a jeho komentář k zápasu : Měli jsme to těžký, sestava a všechno okolo nebylo ideální, každopádně uhrát jsme něco měli, byla to povinnost... a neprohrál nám to nikdo konkrétní, selhali jsme týmově... takže teď musíme bodovat v přítím zápase, nedá se nic dělat...

Jirka Dymák a jeho komentář k zápasu : Chlapi, takhle se o postup opravdu hrát nedá...Na poslední tým sice hráli opravdu docela dobrej fotbal, ale my jsme to těžce nezvládli a to se nesmí opakovat, doufám, že příští zápas do toho dáme všechno a porveme se o to. Takhle rozjetou sezonu, ačkoliv byl cíl nesestoupit, ztratit někde uprostřed tabulky by byla škoda...