Místo : Pankrác
Zápas : 10.kolo Hanspaulka
Výsledek : 1:2 (0:2)

42. Jirka Dymák (Tomáš Rosenberger)

Existenční duel o přežití v sedmé lize proti PNN jsme bohužel nezvládli a trudná realita podzimu ztráveného v osmičce je velmi velmi blízko. Opět jsme se totiž nedokázali vyvarovat naprosto fatálních individuálních chyb a přestože jsme byli po většinu zápasu lepším týmem, na Pankrácké pláni se prostě útočí hodně složitě.
Po maturitních povinnostech se do týmu vrátil Jirka a proti předpokladům dorazil David, jinak nastoupila prakticky klasická sestava. v prvních minutách jsme byli jasně lepší a nebezpečnější, bohužel sjme nedokázali žádnou akci efektivně zakončit, neboť soupeř velmi dobře bránil. Navíc mu na koně pomohla Michalova hrubka, když vysoký míč ve vápně kontroloval do té míry, až skončil za jeho zády.
Od té chvíle až do poločasového hvizdu se hrál v podstatě vyrovnaný fotbal, daleko víc nebezpečných šancí jsme ale měli my. Matěj v situaci čtyři na jednoho místo přihrávky minul branku, dva individuální průniky Davida skončily podobně, Tomáš hlavou netrefil ideálně a Jirkova střela skončila na tyči. Tesně před pauzou naopak Honza nedokázal uhlídat hlavičkujícího útočníka a pohroma byla na světě.
Druhá půle se odehrávala podle stokrát ohraného schématu. Soupeř urputně bránil a odkopával balóny co nejdál, my stáhli sestavu, omezili střídání a se snažili tlačit a co nejvíc střílet. Jirkovi se sice podařilo ve 42. minutě snížit, když si efektně přehodil gólmana a zavěsil do prázdné branky, víc už se nám přes řadu možností s výsledkem udělat nepodařilo. Soupeř se tímto výsledkem prakticky zachránil, my už nemáme bohužel osud ve svých rukou.

Pokud chceme hrát vyšší soutěž, tak takového zápasy prostě musíme vyhrávat! Supeř byl k poražení, jenže my se opět odkopali vlastními chybami a stupidními góly. PNN mělo za celý zápas jedinou vyloženou šanci, kterou Michal chytil, jinak si nic moc nevytvořilo, ale co jsme dokázali vepředu my? Na každý gól se děsivě nadřeme a produktivita je přímo žalostná. Naděje ještě žije, ale pokud nezačneme zase hrát efektivně a týmově, můžeme to zabalit rovnou.
Hráč zápasu: Jirka Dymák      Profil...      Statistika...

Po krísné akci si vychutnal gólmana PNN, k bodovému zisku to ale nevedlo.

Sviňmetr : 5 sviní (standard)