13. Ota Duben (Jirka Dymák)
22. Tomáš Rosenberger (Jirka Dymák)
58. Martin Viták (Jirka Dymák)
59. Tomáš Rosenberger (Martin Viták)

V generálce na druhé kolo Ligového poháru jsme na Zákostelní přes poměrně slabý výkon udolali nováčka v Hanspaulské lize, tým Arsenal Vodičkova, 4:2. V naší sestavě chyběl kromě Davida i Matěj Kuncíř, což bylo znát, naopak po delší době se v modrém opět objevil Petr.
Utkání samotné probíhalo od první do poslední minuty prakticky stejně. Soupeř spoléhal pouze na individuální schopnosti dvou svých hráčů, které se nám se střídavými úspěchy dařilo eliminovat, více ze hry jsme měli my, ale těžko uvěřitelná střelecká impotence se nedala omluvit ani následky tradiční sobotní seance v Jokerovi. A tak nás do vedení poslala spíš náhoda. Ota převzal na vlastní půlce míč od Jirky, obrana Arsenalu se stáhla k ostatním hráčům a nechala mu příliš prostoru. Ota neměl komu přihrát, tak pouze nakopl míč směrem k brance, ten ale k údivu všech skončil v síti a vedli jsme. ovšem pouze na chvíli, soupeři se povedlo využít jeden z brejků a vyrovnal.
Za další tři minuty jsme ale opět byli ve vedení, další Jirkovu přihrávku protlačil z úhlu do branky Tomáš. Zbytek první půle jsme ovšem takticky absolutně nezvládli, nechali jsme soupeři příliš prostoru k brejkům, chybovali jsme v přechodové fázi a Pavel byl na obranu oprávněně naštvaný, zvlášť když jsme těsně před půlí znovu inkasovali. Tomáš v roli posledního nedokázal zastavit unikajícího útočníka a ten tváří v tvář Pavlovi nezaváhal.
Druhý poločas se nesl ve znamení naší platonické převahy a naprosté beznaděje, co se proměňování tutovek týká. Michal s Martinem se doslova předháněli v tom, kdo zazdí jasnější gólovku a při brejcích Arsenalu jsme museli místy děkovat Pavlovi, později Michalovi, který ho vystřídal, že stav byl stále vyrovnaný. Až dvě minuty před koncem propasíroval se štěstím míč do branky Martin a po jeho přihrávce rozhodl definitivně o minutu později svým druhým gólem Tomáš. V poslední možné chvíli jsme tak strhli vítězství na svou stranu.

Výhru jsme si zasloužili víc, o tom není pochyb, byli jsme po většinu času lepší a měli jsme daleko víc šancí. Ale koncovka byla k pláči. Příští týden hrajeme proti desetkrát lepšímu soupeři, který nám povolí maximálně dvě tři takové šance za zápas a my je musíme proměnit, pokud máme uhrát přijatelný výsledek. Co se týká hry obrany, tak musíme jen doufat, že její průchodnost byla způsobena pouze absencí Davida s Matějem a tím, že šlo jen o přátelák, protože ani tady jsme nepodali optimální výkon.
Hráč zápasu: Jirka Dymák      Profil...      Statistika...

Asistencemi se podílej na prvních třech gólech, hýřil aktivitou a tragickou koncovku přenechával kolegům.

Sviňmetr : 4 sviní (slabý průměr)

Martin Viták a jeho komentář k zápasu : Dokážeme porazit jakýkoliv tým. Když hrajeme proti těžkému soupeři, dokážeme podat bezchybný a perfektní výkon. Když ale proti nám nastoupí ne moc dobrý soupeř, ihned svoji hru přizpůsobíme. Toto byl ukázkový příklad toho, že kazit to může celý tým najednou. Za sebe se omlouvám dvojnásob. Už vím proč jsem původně nechtěl hrát. Nicméně doufám, že jsme si vybrali smůlu a teď už to bude jen dobré.

Michal Malý a jeho komentář k zápasu : Jeste jednou sorry hosi a doufam ze mi jeste nekdy prihrajete, budu doma to doklepavani trenovat mezi kresla :) Jinak co se pristiho zapasu tyka, kdyz nam posledne zaclo tect do bot tak sme zamakali a verim ze to dokazeme i ted(tzn. prohrajeme se cti :)

Jirka Dymák a jeho komentář k zápasu : No, tak vítězství jsme vzhledem k průběhu doslova utrpěli... Těch spálenejch šancí bylo víc než je záhodno i při zápase na treninku, ale tak myslím a doufám, že jsme si to vybrali na nějakou chvíli dopředu... Co se ale musí změnit je pohyb, kterej v tomhle zápase jaksi nebyl přítomen a bez kterýho to asi nepůjde. Pozitivum vidím jediný a sice, že jsme to nakonec prostě urvali, skončit tohle plichtou, tak je to na mašli. * Jinak akce proti psychicky labilnímu hráči číslo 8 byla pěkně týmová, ne že by se Ota musel bát, já byl bohužel daleko, ale přizpůsobil jsem tomu pak osobní souboje:-D

Tomáš Rosenberger a jeho komentář k zápasu : K tomuto zapasu mam pouze jedno slovo: KATASTROFA !!!

Pavel Řeháček a jeho komentář k zápasu : Tak jako popravdě bych dal asi jen jednu svini, ale to je jedno, musíme hrát svojí hru a ne se chlácholit tim že když sou slabýtak stačí stát na místě a čekat přihrávku že se ke mně doplouží. Jinak souhlasim s Jirkou a zároveň ho vyzdvyhnou, od doby co je v týmu byl vždy pro mě nejlepšim hráčem na place.