33. Matěj Kuncíř
52. Matěj Kuncíř (Jirka Dymák)
46. Ota Duben (David Straka)
53. Tomáš Rosenberger (Matěj Kuncíř)

Z užitečné lekce, kterou nám minulou neděli uštědřila Chroustova lokomotiva, jsme se hodně poučili a k utkání Ligového poháru proti Angmaru nastoupili opět s důvěrou ve vlastní síly. Soupeř, který právě spadl do šesté ligy, byl papírovým favoritem, jenže K.O. systém pohárové soutěže tabulkové rozdíly mezi týmy do jisté míry maže.
V poháru už jsme dakrát dokázali postoupit z úvodního kola a na této tradici jsme nechtěli za žádnou cenu cokoliv měnit. Z obvyklé sestavy chyběl pouze Martin, který byl na horách, jeho místo v útoku zaujal Jirka.
První minuty se jako tradičně odehrávaly v opatrném duchu, hrálo se spíše defenzivně a nikdo nechtěl inkasovat jako první. Už po necelých deseti minutách jsme pochopili, že se soupeřem se dá v pohodě hrát a začali se prosazovat trochu víc i v útoku. Šancí na obou stranách bylo ale stále poměrně málo, ty soupeřovy v klidu pochytal stále stoicky klidný Pavel. Na druhé straně volný Matěj hlavičkoval těsně mimo, Michal v dobré pozici nedokázal víc sklopit nohu a ani spolupráce Jirky s Tomášem ke gólu nevedla. Přestože jsme měli o trochu více ze hry, skončil poločas bez branek.
Do druhé půle přišla posílit náš tradiční fanklub ve složení Eliška, Terka ještě Lucka. Je těžké odhadnout, nakolik to mělo vliv na to, že Matěj tři minuty po pauze napálil odražený balón skrz chumel těl před brankou, každopádně jsme vedli! To soupeře ještě víc znervóznělo a hlavně častá nedorozumění nejistého gólmana s obranou nás poskytovala řadu dobrých příležitostí k navýšení náskoku. Jirka šel po minele obránce od půlky sám na branku, jenže neseřídil mušku přesně. O chvíli později už místo střely raději volil přihrávku a Matěj se mu za ideální pas poděkoval druhým gólem v síti Angmaru.
V tu chvíli už jsme všichni začali věřit, že tohle prostě nemůže dopadnout špatně. Zvlášť když o dalších pět minut později nechali obránci soupeře za sebou volného Otu, David narýsoval další excelentní pas a Ota se trefil z první mezi nohy vybíhajícího gólmana. Angmar totálně odpadl a ve chvíli, kdy v situaci tři na jednoho Matěj vybídl k prvnímu gólu v sezóně Tomáše, to začalo vypadat na debakl. Bohužel jsme opět přestali v poslední pětiminutovce hrát a zbytečnou laxností v rozehrávce připravili tradičně Pavla o čisté konto. Na našem postupu už to ale nemohlo změnit vůbec nic.

Je vidět, že příprava, byť neúspěšná, měla svůj smysl. Od začátku jsme hráli úplně jinak, přesně tím stylem, který nám v minulé sezóně přinesl úspěch. Hráli jsme v klidu, bez zbytečných emocí, každý věděl, co má dělat a kde má hrát. Když se k tomu ještě přidaly nadprůměrné výkony prakticky všech hráčů na hřišti, nebylo pochyb o tom, kdo v tomto zápase zvítězí...
Hráč zápasu: Matěj Kuncíř      Profil...      Statistika...

Dvěma góly po přestávce zlomil nerozhodný stav a rozhodl o našem postupu.

Sviňmetr : 8.5 sviní (SUPER !!!)

Ota Duben a jeho komentář k zápasu : Co sem chtěl říct, to sem napsal do článku, víc netřeba dodávat. Snad jen, že právě kvůli takovejm zápasům bych nevyměnil fotbal za žádnou jinou činnost na světě...:) Smekám před výkonem všech, pokud budem hrát pořád takhle, budou se muset soupeři začít bát nás a ne my jich... Let´s go Svině!!!

Vítek Zahradník a jeho komentář k zápasu : Jo super zápas...Škoda obdrženýho gólu(ještě jednou sorry Pavle:)).

Tomáš Rosenberger a jeho komentář k zápasu : No nevim co bych k tomuto zapasu rekl... Konecne jsme podali nas optimalni vykon. Na obou koncich hriste sme zahrali slusne, lec skoda zahozeni mnohych precisleni 3 na 2. Na tom bychom meli zapracovat, protoze ve vyrovnanych zapasech by nas tato nemohoucnost mohla mrzet.

Jirka Dymák a jeho komentář k zápasu : Tak určitý rezervy tam jsou(především u mě), nicméně myslím, že to byl povedený zápas... Jinak přidávám se k Vítkově omluvě, sorry Pavle!;-)

Pavel Řeháček a jeho komentář k zápasu : Super zápas, jen tak skoro dál, zkuste myslet, že ty zápasy jsou o pět minut delší :DDD Ale jo takle musíme hrát a zas postoupíme.