Výsledek : 3:1 (0:0)

34. Michal Malý (Martin Mates)
50. Tomáš Rosenberger (Martin Mates)
54. Matěj Kuncíř

V emočně vypjatém zápase, navíc jubilejním stém v klubové historii, ukořistily Modrý Svině další cenný skalp soupeře, tentokrát Ivánkových dětí. V hodně chladném sobotním dopoledni se do hry dostala naše obvyklá sestava doplněná o Martina Matese. Brány se opět zhostil Pavel a nutno říct, že s úspěchem.
První půle by se dala odbýt ve dvou větách, nenabídla totiž žádné branky. V prvních minutách jsme se ocitli pod tlakem, soupeř si nechtěl dělat problémy a hodlal se uklidnit rychlý gólem. Kolem desáté minuty se už hra vyrovnala a později jsme převzali iniciativu my. Martin ale nedokázal přehodit ležícího gólmana, ani Michalovi se tváří v tvář brankáři nepodařilo zvednout balón a jedovka Martina Matese těsně minula tyč. Děti v té době hrozily hlavně z brejků, žádnou vyloženou šanci si ale přes pozornou obranu v čele s Vítkem a Matějem Kuncířem nevypracovaly.
Do druhého poločasu jsme vstoupili "překvapivě" s úmyslem dát co nejdřív gól a zlomit bezbrankový stav. Povedlo se to už po čtyřech minutách, kdy Martin Mates naservíroval přihrávku před prázdnou branku a Michal snad ani nemohl minout. Soupeř, pro kterého by výhra znamenala v podstatě jistý postup, nás po rozehrávce zmáčknul, nastěhoval se na naší půlku, kopal čtyři rohy v řadě, ale obrana držela. Naopak utekl Martin Mates, obešel i gólmana a zavěsil, gól ale nebyl uznán kvůli signalizovanému střídání. Toto, ač v podstatě správné, rozhodnutí nás velmi překvapilo, neboť do té chvíle jsme ani nevěděli, že nějaký rozhodčí existuje, neboť vůbec nepískal a nechal oba týmy, aby se beztrestně řezaly. Virtuálním ukazatelem skóre tak pohnul až Tomáš po další Martinově skvostné příhře pře zívající prázdnou branku. Děti, pro které bylo dvougólové manko něčím, co dosud nepoznaly, povolily v tempu a v poslední desetiminutovce na to trochu lidově řečeno "kašlaly". Konečnou pojistku na naší výhru přidal šest minut před koncem Matěj Kuncíř, jehož odkop od branky skončil s vydatnou pomocí clonícího Michala v soupeřově síti. Ivánkovy děti sice ještě v závěru pokazily Pavlovi čisté konto, ale na zvrat už asi neměly. Naopak vylepšit skóre nám mohl Martin Viták, to by ovšem jeho radost nesměl zkazit, v tomto případě nesmyslný, hvizd rozhodčího.

Tak do třetice to na Pankráci vyšlo! Ruku v ruce s lepšími výsledky přicházejí i lepší výkony a tak prakticky není komu co vytknout. Hráli jsme opět nejlépe, jak umíme a hlavně díky tomu, že jsme si věřili, jsme nebezpečného protivníka nakonec udolali. Vyhráno ale ještě zdaleka nemáme, další zápas proti vedoucímu týmu tabulky nás čeká už příští neděli, pro změnu proti J.R.Clubu. Snad se dostaví i lepší rozhodčí, dnes to byla opravdu tragédie...
Hráč zápasu: Martin Mates      Profil...      Statistika...

V nouzi přišel na pomoc bývalým spoluhráčům a dvěma asistencemi položil základ k vítězství.

Sviňmetr : 8 sviní (velmi kvalitní)

Ota Duben a jeho komentář k zápasu : Fakt super, nemám k tomu víc co říct... Pokud budem takhle hrát i nadále, tak o nás nemám obavy... Svině do toho!

Michal Malý a jeho komentář k zápasu : Super zapas hosi ;) Ted nezavahat a pudem je to ucit do sedmicky. Hlavne nepolevujte v nasazeni! JEDEME SVINE JEDEME!

Pavel Řeháček a jeho komentář k zápasu : To je ono

Martin Viták a jeho komentář k zápasu : Nemusím snad říkat jak je důležitý příští zápas!! Jedeme, Svině, dáme to. S takovýmto výkonem na nás nikdo nemá. A nezapomeňte na tu sázku ;)

Vítek Zahradník a jeho komentář k zápasu : No jo, tak další dobrej zápas, po delší době t vypadá s postupem reálně, tak doufám, že na příštim zápase všichni vypustíme duši a ty kluky rozjedem...Když vydrží forma z posledních zápasů, 7.liga je naše!!!