Zápas : 6.kolo Hanspaulka
Výsledek : 1:7 (0:3)

57. Vítek Zahradník (Marek Viták)

46. minuta

Pankrácký výbuch dvě. Tak by se mohl jmenovat film o našem posledním zápas, pokud by se někdo uvolil ho natočit. Utkání s Virtuosi jsme totiž absolutně nezvládli psychicky a po zásluze jsme si domů odvezli debakl. Přitom před utkáním tomu nic nenasvědčovalo.
Soupeř byl s námi v tabulce prakticky nastejno a navíc se nám sešla v podstatě nejlepší možná sestava, tedy i se střízlivým Markem a navrátilcem Davidem. Kromě toho nás pískal stejný rozhodčí jako v posledním zápase, takže aspoň z této strany jsme neočekávali žádné problémy.
Popis skoro celého prvního poločasu by se dal okopírovat v kteréhokoliv podobného utkání v poslední době a nespletli bychom se. Jednou větou by se dalo říct, že hra byla vyrovnaná, místy s naší menší převahou, náznaky šancí na obou stranách a žádný gól. To platilo až do 25. minuty, kdy jsme při rohu neuhlídali náběh útočníka a Michal byl bezmocný. Gól nás poslal klasicky psychicky dolů a abychom to s otáčením neměli zas tak jednoduché, nechali jsme si dát úplně zbytečný gól do šatny, když Michal pouze pod břevno ztlumil ránu mířící doprostřed brány. Navíc jsme ještě před poločasem přišli o Davida, který dostal míčem do oka a nemohl pokračovat.
S tímhle stavem by se za normálních okolností dalo ještě něco dělat. Ale když se dalo dohromady štěstí na kopačkách soupeře, kterému v druhé půli spadlo do branky skoro všechno a naše absolutní nekoncentrovanost na začátku poločasu, svítilo po šesti minutách na imaginární světelné tabuli skóre 0:5. Třetí gól jsme dostali hned v první minutě ze špatné rozehrávky, další z přečíslení po ztrátě míče a pátý z přímého kopu, který prošel po zemi zdí. Poté se zas mohl hrát chvíli vyrovnaný fotbal, jenže to bychom si museli dokázat alespoň přihrát a dostat se za půlku. Matěj Kuncíř se tedy snažil hrát sám, ale i on měl smůlu, trefil opět tyč, ale gól mu souzen nebyl. Šestou branku jsme si dali v podstatě sami a sedmý gól byl nádherný "věšák" z dalšího přímého kopu. Soupeř pak poslední pětiminutovku vypustil a my alespoň mohli pokazit výbornému gólmanovi Virtuosi čisté konto. Do Markovy nabídky se opřel tajný střelecký trumf sezóny Vítek a "angličanem" zaznamenal alespoň náš čestný úspěch. Další dvě naše šance už ale obrana pohlídala a tak utkání skončilo debaklem 1:7.

Možná je to náhoda, ale v obou letošních pankráckých utkáních jsme hráli pod psa. Proti Prosím, nesmějte se šlo ještě o celkem akceptovatelnou prohrou, ale debakl od hratelných Virtuosi se omluvit nedá! Začátek druhé půle jsme totálně zaspali, navíc jsme dostali tři góly ze standardek, což by se opravdu stávat nemělo. To už jsme na tom opravdu tak psychicky špatně, že stačí jeden gól a sesypeme se?
Hráč zápasu: Vítek Zahradník      Profil...      Statistika...

V závěru krásně zavěsil svůj druhý gól, který ale bohužel pouze korigoval skóre...

Sviňmetr : 4 sviní (slabý průměr)

Ota Duben a jeho komentář k zápasu : Hele, já už fakt nevim. Pořád doufám, že je to jen v hlavách, že si prostě tolik nevěříme, ale že to přejde. Nejsem psycholog, takže tohle vyřešit neumim, každopádně je to důvod k přemejšlení pro všechny... Vždyť my přece máme na víc, nebo ne?

Vítek Zahradník a jeho komentář k zápasu : Co k tomu dodat, bylo to mizerný, hlavně se z toho nesmíme zhroutit a bude mi to fuk...A nejdůležitější je že se v našem středu objevil nový střelecký talent!!!

Richard Duben a jeho komentář k zápasu : Tak to mě mrzí...Snad to bude příště lepší. Ale to si říkáme furt. Taky nevím, čím to je? Ale musíme se pořád snažit, makat naplno i když prohráváme, bojovat a půjde to. Příští zápas už snad budu v pohodě a dorazím. Tak doufám, že to bude příště vítěznej zápas...:-)

David Straka a jeho komentář k zápasu : noo..tak sem se po dlouho dobe ukazal a nedopadlo to moc dobre:D..myslim ze v tom zapase i kdybych byl v poho tak bych stejne nepomoh..protoze to bylo ZOUFALSTVI!!!!!