Kalendář akcí:

Září 2021

PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223
24
2526
27282930
Program na celý rok...


Poslední komentáře k článkům:Poslední komentáře k fotkám:Týdeník Hanspaulka

 
Chráněná sekce:
Login
Heslo
 Přihlašovat automaticky
 
logo

Modrý Svině - Camberwell boys


Datum : 11.5.2006 18:15
Místo : Nové Kbely
Zápas : 6.kolo Hanspaulka
Autor článku : Otakar Duben
Výsledek : 2:1 (1:1)

30. Pavel Řeháček (Vítek Zahradník)
37. Jakub Růžička
Karty :

bez karet

   tisk Verze pro tisk      email Poslat stránku e-mailem

I druhé jarní utkání ve Kbelích jsme vyhráli, čímž jsme si udrželi alespoň teoretickou šanci na postup. Hlavní postavou prašného zápasu byl Jakub, autor dvou gólů. Oproti očekávání nakonec dorazil i David, mohli jsme tedy střídat ve dvou hráčích na jeden post. Naše sestava doznala menších změn, Pavel se prohodil místo v brance s Martinem a Ota se posunul místo Petra do zálohy.
Camberwell boys jsme před začátkem sezóny považovali za jednoho z outsiderů skupiny a přestože tomu konečný výsledek ani průběh zápasu neodpovídá, nemýlili jsme se. Ráz utkání totiž dal už v 9. minutě Jakub, který sklepl střelu soupeře do protipohybu Martina. Protivník se poté logicky zatáhl do obrany a čekal, co vymyslíme. A my nevymysleli nic. Celou první půli jsme prakticky prohospodařili, nedařila se hlavně střelba, ale alespoň mezihra se o něco zlepšila. Pavel se statečně bil na hrotu, během zápasu trefil dvakrát břevno a tyč, ale úspěšný byl pouze jednou. Těsně před pauzou si naběhl za obranu na vynikající Vítkův aut a v pádu hlavou ukončil naše trápení.
Druhý poločas byl z naší strany už o něco lepší, ale i soupeř nás začal více zaměstnávat svými brejky. Remíza nám totiž logicky byla málo a proto jsme tlačili čím dál víc. Vykoupením se pro nás stala samostatná akce Jakuba, který prošel středem obrany a pěkným "angličanem", i když s přispěním teče, odčinil svou chybu z úvodu utkání. Poté měli šance Ondra, Michal i další, ale pojišťovací třetí gól se stále nedařilo vstřelit. Nelze opomenout ani na několik nadějných příležitostí soupeře, díky kterým jsme se o hubenou výhru strachovali až do konce. Naštěstí se z nich nic neurodilo a my mohli odcházet z Kbel spokojeni. Za zmínku stojí i jistý výkon rozhodčího, na Hanspaulku v poslední době velmi nezvyklý.

Hodnocení utkání:
Z hlediska předzápasového očekávání můžeme být konečným skóre trochu zklamaní, ale vzhledem k průběhu utkání můžeme být za výhru rádi. Opět jsme dostali naprosto stupidní gól a zbytek utkání hráli do plných, což nám opravdu příliš nesedí. Soupeř měl i nějaké šance, ale k vážnějšímu ohrožení branky se skoro nedostal, soustředil se spíše na bránění co nejlepšího výsledku. Pro nás jsou důležité dva body, na zápas se za týden zapomene, ale body nám už nikdo nevezme. Stále jsme tedy ve hře o příčky nejvyšší, ale upřímně řečeno, s naší momentální herní pohodou by bylo umístění do čtvrtého místa malým zázrakem...
Hráč zápasu: Jakub Růžička      Profil...      Statistika...

Nejdřív sice posadil soupeře na koně vlastním gólem, po přestávce ale svou chybu napravil a rozhodl o našem vítězství.

Sviňmetr : 5.5 sviní (standard)
svinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetrsvinmetr
10-9 sviní SUPER!!!, 8-7 sviní velmi kvalitní, 6-5 sviní standard, 4-3 sviní slabý průměr, 2-0 sviní krize.


průměrná známka/počet hlasujících hráčů (1..nejlepší, 5..nejhorší)

Brankář
brankar
Martin Viták

2/2
Obránci
obrana
David Straka

3/1
obrana
Matěj Kuncíř

2/2
obrana
Jakub Růžička

2/2
obrana
Jan Voldán

2.5/2
obrana
Vítek Zahradník

2/2
obrana
Ota Duben

2.5/2
Útočníci
obrana
Ondra Matějka

2.5/2
obrana
Pavel Řeháček

2.5/2
obrana
Tomáš Rosenberger

2/1
obrana
Michal Malý

2/2


Naše další články o odehraných zápasech
Sezóna Podzim 2021 - 4.D
Ostatní sezóny
POHÁRY a PŘÁTELSKÁ UTKÁNÍ
TURNAJE