Datum : 20.4.2006 18:15
Místo : Karlín
Zápas : 3.kolo Hanspaulka
Výsledek : 0:3 (0:2)

Na karlínském oraništi se žádná velká odveta nekonala. Ba co víc, prohráli jsme ještě větším rozdílem než před dvěma lety a nutno podotknout, že tentokrát zaslouženě. I když si výkony rozhodčích byly v lecčems podobné, vymlouvat se na to v tomto případě nemůžeme. Možná daleko víc nám paradoxně uškodila přeplněná lavička, z jarního kádru totiž dorazili kompletně všichni včetně Jakuba a museli jsme tak střídat i ve třech hráčích na jeden post.
První desetiminutovka přinesla krom spousty nepřesností z obou stran i dva pro pozdější události poměrně zásadní okamžiky. Nejdřív hned po prvním střídání odstoupil ze hry David, který se už před zápasem necítil příliš dobře a o chvíli později jsme smolně inkasovali, přestože do té doby jsme měli o něco více ze hry. Napůl střela, napůl centr z kopačky útočníka Zbabělých skončil překvapivě v horním rohu branky. Logicky jsme začali více útočit, abychom nepříznivé skóre co nejdřív otočili. Ale v koncovce jsme byli nepřesní a soupeř nás za to ještě do půle potrestal. Přízemní centr do vápna minul Vítek a od úplně volného hráče se míč pouze odrazil do odkryté branky.
Celý druhý poločas se nesl ve znamení naší křečovité snahy o vyrovnání a brejků soupeře do naší otevřené obrany. I když jsme "exhumovali" z lavičky Davida a omezili střídání na minimum, hra se nám vůbec nedařila. Nemá smysl popisovat všechny naše šance, byly si totiž dost podobné. Hlavně v tom, že pokud náhodou neskončily protiútokem soupeře, putoval míč za brankovou čáru, žel dosti mimo prostor vyznačený třemi tyčemi. Alespoň jednu slibnou příležitost spálil téměř každý z útočníků, Matěj Kuncíř netrefil z hranice vápna poloprázdnou branku, špatně seřízená mířidla měli ale tentokrát všichni. Našemu trápení udělal konec až gól do prázdné branky v poslední minutě a závěrečný hvizd v tu dobu už řádně podnapilého rozhodčího.

Utkání nám zkrátka vůbec nevyšlo. I kdyby se hrálo až do rána, tak bychom gól stejně dát nedokázali. Srazily nás dvě individuální chyby v obraně, ze kterých si soupeř lacino vypracoval dvougólový náskok. A i když jsme se po celý zbytek zápasu snažili, na hřišti to vypadalo jako jedna velká křeč. Na tento zápas bychom měli co nejrychleji zapomenout a ztracené body zkusit nahradit příští čtvrtek v Hrdlořezích...
Hráč zápasu: Jakub Růžička      Profil...      Statistika...

V obraně podal jistý výkon a nebál se ani zaútočit.

Sviňmetr : 3.5 sviní (slabý průměr)