5. vlastní
8. Tomáš Rosenberger (Richard Duben)
32. Richard Duben (Vítek Zahradník)
46. Tomáš Rosenberger (Richard Duben)

Na v pořadí druhé přátelské utkání v této sezóně dorazilo celkem sedm Sviní, obraně pak vypomohl jeden z Davidových kamarádů. Aprílové počasí nám ukázalo protentokrát svou přívětivější tvář a po celý zápas bylo teplo a hlavně sucho. Soupeřem nám na prosecké umělce byl tým, který sestavil otec Pavla Řeháčka.
V první desetiminutovce, kterou odehrály oba týmy pouze se čtyřmi hráči v poli, jsme měli více ze hry a svou převahu jsme dokázali i gólově vyjádřit. Už ve druhé minutě zpracoval Richard míč pro střílejícího Tomáše, další dvě branky si dal soupeř víceméně sám. V osmé minutě to tedy bylo o tři góly a vypadalo to na pořádný debakl. S příchodem pátého hráče soupeře se hra vyrovnala a ve 20. minutě Sir snížil, když se před Pavlem zjevil osamocený útočník a nezaváhal. Šance se pak střídaly na obou stranách, ale až do přestávky se skóre nezměnilo.
Hned po pauze předvedl něco ze svého dosud utajovaného ofenzivního umění i Vítek. Jeho (jak sám s oblibou říká) "luxusní" přihrávku mezi dvěma obránci zužitkoval s přehledem aktivní Richard. Při této akci se však zranil gólman soupeře a proto jsme Sir teamu zapůjčili do konce utkání Pavla. Do naší branky se pak postavil Ota. Této situace využil soupeř ve 40. minutě, kdy jsme při rohu špatně pokryli hráče a osamocený útočník na zadní tyči neměl problém se zakončením. I nadále jsme dělali chyby v obraně a soupeř nás často přehrával. Vysvobozením pro nás byla až 46. minuta. Na aut Richarda si naběhl Tomáš a hlavou zavěsil...

Podali jsme poměrně slušný výkon a po zásluze zvítězili. Samozřejmě se vyskytly i chyby v obraně, ale jinak jsme vzhledem k sestavě zahráli dobře. Škoda jen, že si na přátelák opět nenašlo čas více lidí...
Hráč zápasu: Richard Duben      Profil...      Statistika...

Tomášovi na tři góly přihrál a ten zlomový sám vstřelil. Kvalitní výkon.

Sviňmetr : 7 sviní (velmi kvalitní)