46. David Straka (Tomáš Rosenberger)
49. Tomáš Rosenberger (David Straka)
55. Tomáš Rosenberger (David Straka)
56. Pavel Řeháček (Tomáš Rosenberger)

Na poslední zápas sezóny se nás do Karlína sešlo opravdu málo. Opět po více než roce jsme neměli nikoho na střídání, naštěstí soupeř se dostavil jen v pěti. Navíc byl kvalitativně nejméně o třídu horší než my, takže nás to zpočátku ani tak mrzet nemuselo. Bohužel hned na začátku utkání se zranil Matěj Kuncíř. A protože jsme za něj neměli náhradu, musel si Matěj stoupnout do branky. David se stáhnul do obrany a do útoku šla naše jinak stabilní brankářská jednička Pavel.
Co se týká herního projevu, nedařilo se nám ani v jednom poločase, zbytečně jsme ztráceli míče a kazili spousty přihrávek. A samozřejmě hlavně spalovali šance, i když je zase nutné uznat, že gólman Banánů nebyl vůbec špatný a zvlášť dolní rohy branky měl celkem slušně pokryté. Po rychlé úvodní brance Davida se z naší strany delší dobu nic nedělo, převaha v poli se rozbíjela o tragicky nepřesnou koncovku, kdy většina míčů letěla mimo branku a gólmana vůbec neohrozila.
Osmělil se tak soupeř, dokonce si vypracoval i náznak šance, ale mířil mimo tyče. Při našem druhém střeleckém vzepětí v závěru poločasu skóroval Ota, který střelou podél gólmana zakončoval jednu z mála povedených kombinací a Pavel, který mohl oslavit svůj první gól v modrobílém dresu. Gólmana si doslova vychutnal krásným lobem, i když jak se později přiznal, chtěl centrovat. Směrem dopředu jsme se ale jinak trápili a poločas tak skončil "jen" 3:0.
Do druhé půle jsme šli se dvěma cíli: Přidat alespoň pár gólů a hlavně žádný nedostat. To první jsme splnili v silné pětiminutovce, kdy nejdřív David střelou z dálky a překvapivě hlavou dokonal hattrick a pak se po delší době gólově projevil i stále nejproduktivnější hráč týmu Tomáš. Pohodlný náskok nás ale až příliš uklidnil a začali jsme útočit bez zajištění Navíc se v následujících chvílích do našich zadních řad vrátil "starý dobrý" chaos a soupeř měl i několik slušných šancí. Matěj byl však bezchybný. V úplném závěru ještě gólový účet navýšili svými druhými brankami Tomáš a Pavel.

Jinak nepříliš povedenou sezónu jsme zakončili vysokou výhrou a aspoň trochu si spravili chuť. Výhodou možná bylo, že jsme sešli v tak malém počtu, takže odpadly tradiční problémy se střídáním. Naše hra ale místy příliš valná nebyla a s efektivitou koncovky jsme byli také docela dost na štíru. Ještě že soupeř byl tentokrát opravdu slaboučký...
Hráč zápasu: David Straka      Profil...      Statistika...

Tři góly dal, na další tři přihrál, co víc chtít?

Sviňmetr : 6 sviní (standard)