Výsledek : 1:3 (1:1)

11. Matěj Kuncíř (Martin Viták)

38. minuta
Jan Voldán

Tato sezóna nám moc nevychází. Naše výsledky by sotva stačily na 5. místo a nyní po neodpískaných utkáních a ztrátě bodů se pohybujeme na úplném konci tabulky. Ani zápas na umělce na Zákostelní proti Nalejtu nám moc nepomohl.
Začátek zápasu byl vyrovnaný. Chvíli jsme si museli zvykat na lepší povrch, který umožňoval lepší přihrávky, ale bylo to příjemné zvykání. Bohužel hned na začátku jsme inkasovali. Pavel nešťastně vykopával míč a přímo nakopnul protihráče, od kterého se míč odrazil do branky. Byla škoda takhle smolně inkasovat a tak jsme se vrhli do boje. První poločas jsme hráli lépe. Šance jsme měli a brankář soupeře byl hodně nejistý. Hodně míčů mu vyklouzlo, ale my bohužel nedokázali dorazit. Neprosadili se Martin ani Michal, jehož střelu ale gólman vyrazil. I přes smůlu se nám podařilo vyrovnat. Po autovém vhazovaní posunul Martin hlavou míč k Matěji Kuncířovi, který z dálky přesnou střelou k tyči vyrovnal stav zápasu na 1:1. Byl to jeho první gól po čtyřech zápasech. Do poločasu se pak už výsledek nezměnil.
Po půli byla hra opět vyrovnaná a šance na obou stranách. Jenže se nám opět nepodařilo jít do vedení, naopak jsme opět smolně inkasovali. Po rohu soupeře se míč odrazil od tyče do Pavlovy nohy a od ní do branky.. Vstřelili jsme tak již třetí gól, ale bohužel jsme prohrávali 1:2. Pak jsme se začali trochu hádat a hra tomu odpovídala. Soupeř měl nějaké šance, ale ty které mířily do branky zastavil Pavel. My měli spíše ojedinělé šance a tak přišel trest v podobě třetího gólu v naší síti. Ten už dal soupeř sám po své akci a o výsledku bylo rozhodnutu. V závěru jsme si vytvořili menší tlak, po akci Tomáše a Martina zachraňoval skluzem na poslední chvíli obránce, jinak by se Matěj Kuncíř určitě trefil. Z několika skrumáží v závěru také nic dobrého nevzešlo a utkání tak skončilo 1:3.

Zápas, ve kterém jsme měli šance. Útok tentokrát předvedl svou lepší tvář a obrana hořela jen občas. Škoda smolných dvou gólů. Nutno ale pochválit rozhodčí, kteří byli opravdu dobří a nedovolili hráčům dělat, si co se jim zlíbí.
Hráč zápasu: Matěj Kuncíř      Profil...      Statistika...

Vstřelil náš jediný gól a celý zápas zkušeně dirigoval obranu.

Sviňmetr : 6 sviní (standard)