22. Matěj Kuncíř (Tomáš Rosenberger)
37. Michal Malý (Matěj Kuncíř)
49. Matěj Kuncíř (Martin Viták)
53. Richard Duben (David Straka)

Čtvrté kolo Hanspaulky nás poprvé v historii zavedlo na hřiště na Pankráci. Na začátku zápasu jsme měli jen jednoho hráče na střídání, v půlce prvního poločasu dorazil i Vítek.
Utkání ale pro nás nezačalo nejlépe, během prvních pěti minut jsme prohrávali 0:2. První branku jsme dostali z velkého úhlu, kdy Martina překvapila tvrdá střela nad rameno. Druhý pak po skrumáži před brankou, když žádný z obránců nedokázal míč odkopnout a tak útočník Dejnámbůra v pohodě překopl padajícího Martina. Přitom soupeř měl v brance na záskok místo brankáře jednoho ze svých hráčů, který neustále i při hře odbíhal na lavičku. Ani tak jsme nedokázali odpovědět na velkou aktivitu soupeře. Dejnámbůra hráli od začátku hodně důrazně, dokázali si míč udržet na kopačkách, obehrávali naše hráče a v koncovce jim chybělo jen velmi málo. Vzhledem k tomu se dal očekávat vysoký debakl. Za nás v prvním poločase zaznamenal úspěch jen Matěj Kuncíř, který po výkopu Tomáše vyskočil nejvýše a hlavou překonal bezmocného brankáře. Soupeř ale stihl ještě do poločasu zvýšit na 1:3.
O poločasu jsme si vyříkali všechny chyby. Museli jsme začít hrát mnohem důrazněji, jednodušeji a více střílet, nesnažit se překombinovávat akce, protože poměrně malé hřiště na Pankráci to prakticky neumožňovalo. I přesto jsme na začátku druhého poločasu znovu inkasovali. Útočník soupeře přešel přes Davida a řítil se sám na branku. Martin vyběhl jen do rohu pokutového území, aby mohl případně hrát rukou, ale hráč Dejnámbůra ho dokázal obstřelit a zvýšil už na 1:4. Navíc musel pro zranění odstoupit Tomáš a hráli jsme tak prakticky na dva obránce.
Náš tým se většinou položí, když prohrává i o jeden gól, ale tentokrát se stalo něco jiného. Hra nabrala vyšších obrátek, začali jsme se víc tlačit dopředu. Hráči soupeře ale neměli vůbec chuť chodit pro míče a snažili se tlačit čas. Navíc asi s vědomím velkého náskoku už nehráli tak aktivně jako hlavně v první půli, což se jim nakonec vymstilo. Za nás skóroval nejdřív Michal, který tečoval těsně před brankou střelu Matěje Kuncíře do protipohybu gólmana, na rozdíl jediné branky snížil opět Matěj Kuncíř, který po výhozu Martin parádně zavěsil pod břevno a senzační vyrovnání dokonal Richard, který tečoval střelu Davida mimo dosah gólmana. V závěru ještě mohly strhnout vítězství na svou stranu oba týmy, ale gólmani již nic takového nepřipustili...

V mnoha ohledech to byl výjimečný zápas. Nikdy v historii se nám nepodařilo stáhnout větší než jednogólové manko, dnes jsme se nepoložili ani za stavu 1:4 a mohli klidně i vyhrát. Silou vůle jsme nakonec dokázali urvat alespoň bod. Hlavním problémem bylo, že jsme si nechali fatálně utéct začátek utkání. Nutno ale uznat, že soupeř byl hlavně v první půli jasně lepší a výhru by si možná zasloužil. K nám se ale opět po delší době přiklonilo štěstí. Škoda jen, že jsme soupeři nedali to, oč žádají ve svém názvu, totiž bůra...:)
Hráč zápasu: Matěj Kuncíř      Profil...      Statistika...

Nejenže vstřelil dvě branky a na jednu přihrál, ale byl to on, kdo to nevzdával a snažil se nás povzbuzovat.

Sviňmetr : 6.5 sviní (velmi kvalitní)