45. Marek Viták (Jakub Růžička)
47. Marek Viták (Ota Duben)
52. Jakub Růžička (Tomáš Rosenberger)
60. Marek Viták

První zápas naší šesté sezóny měl ukázat, jak se náš tým dokázal vyrovnat s odchodem bratří Matesů. Bohužel ani jedna z nových posil se vesměs ze zdravotních důvodů nedostavila, proto jsme utkání odehráli ve "staré" sestavě, když kromě Michala Malého, Matěje Komance a Michala Stodoly dorazili všechny Svině.
O soupeři jsme toho příliš nevěděli a ani to, že šlo o záložní tým třetiligového mužstva nám na jistotě nepřidalo. To jsme ale netušili, že soupeřův věkový průměr bude kolísat někde mezi 15 a 16 lety.
Od začátku jsme se snažili skórovat a měli převahu. Bohužel vstřelit první branku nám trvalo relativně dlouho. Překvapivě prvním střelcem, který se v této sezóně zapsal do statistik, byl Vojta. Napoprvé ještě brankáře nepřekonal, napodruhé se od něj míč odrazil a doputoval v klidu do branky. Pak už branky padaly jedna za druhou, do poločasu stačili skórovat Marek a Petr. Po výměně stran už bylo rozhodnuto a hráli jsme tak pouze o čisté konto a výši skóre.
Tomáš a Matěj Kuncíř si soupeře doslova vychutnávali svými přihrávkami ve vápně a vsítili společně dva krásné góly. Zvlášť ten, kdy Matěj před prázdnou brankou místo střely volil přihrávku vzduchem a vybídl Tomáše k lahůdkovému zakončení hlavou, patří mezi ty, na které se bude vzpomínat dlouho. V druhém poločase se také předvedl Marek, který si připsal hattrick a Jakub, který nejdřív ranou do šibenice a pak hlavou přidal další dvě branky. Výsledkem 10:0 jsme podruhé v historii dosáhli dvouciferného skóre a Martin si mohl připsat první vychytanou nulu v Hanspaulské lize.

Zápas to byl jednoznačný, ale přesto pomohl naší morálce. V příštím kole nás čeká derby s Ústavanem, kde proti nám nastoupí naší bývalí hráči, bratři Matesové...
Hráč zápasu: Marek Viták      Profil...      Statistika...

Z deseti gólů vstřelil čtyři sám a na další přihrál, hrál s velkým sebeobětováním a ve druhém poločase patřil k nejlepším na hřišti.

Sviňmetr : 8 sviní (velmi kvalitní)