Zápas : 11.kolo Hanspaulka
Výsledek : 2:2 (0:0)

41. Marek Viták (Martin Mates)
47. Martin Mates

Nejdůležitější zápas sezóny jsme sehráli v pátek 17.června na Podvinném Mlýně. Počasí zpočátku fotbalu vůbec nepřálo, ale naštěstí se umoudřilo a zápas mohl začít. Pivnice neměla nikoho na střídání, zato my měli všechny posty zdvojené.
Zápas jsme od začátku drželi v rukou, ale branka soupeře zůstávala zakletá. Do poločasu jsme sice šance měli, ale nedokázali je využít. Soupeř hrozil snad jen z výkopů, které díky krátkému hřišti získávaly na nebezpečnosti. Rozhodčí přišel jen jeden a na utkání jako by nebyl. Do druhého poločasu jsme vyběhli z velkým očekáváním první branky a nepřipouštěli si nic jiného než výhru. Proto nás zaskočil soupeř, když rychle vstřelil první branku utkání. Ta nás dokázala pořádně vyhecovat a tlačili jsme ještě víc. Ve 41. minutě vyrovnal Marek a na 2:1 otočil Martin Mates. Byli jsme na koni a chtěli jsme přidat třetí, rozhodující gól, proto bylo pro nás velkou ranou, když soupeř z opakovaného přímého kopu, který byl zahráván po velmi sporném "faulu", vyrovnal. Střelu mířící možná mimo branku se snažil odkopnout Petr, míč se mu ale svezl po chrániči a zapadl do branky mimo Ondrův dosah. Gól osm minut před koncem nás rozhodil tolik, že jsme stav zápasu již nezvrátili, ačkoli na hřišti byla nejlepší možná sestava. Zpráva, že Chroustova lokomotiva porazila Prosím, nesmějte se a že v případě výhry jsme měli jistou 7.ligu, byla jen posledním hřebíčkem do rakve našich postupových nadějí...

Sehráli jsme možná nejsmolnější utkání sezóny. Celý zápas jsme měli herní převahu, dřeli na doraz, ale dali jsme jen dva góly a v závěru se sami potopili nešťastným vlastním gólem...
Hráč zápasu: Martin Mates      Profil...      Statistika...

Za týmovým snem šel až do konce, byl o obou gólů, ale nestačilo to...

Sviňmetr : 6 sviní (standard)

Martin Viták a jeho komentář k zápasu : Co říct, škoda...