22. Michal Malý (Martin Mates)
28. Martin Viták (Vojta Sůva)
35. Martin Mates
57. Tomáš Rosenberger (Jakub Růžička)

V utkání s nejslabším týmem skupiny jsme potvrdili roli favorita a po výhře 4:1 se vrátili do horní poloviny tabulky. Přes poměrně jednoznačný výsledek nebylo vítězství rozhodně jednoznačnou záležitostí, hlavně díky řadě našich neproměněných příležitostí. Poprvé po téměř roce se v našem dresu objevil Honza.
Karlínská "jednička" nás svým povrchem opět nezklamala. Nerovný terén plný kamení nedával prostor kombinační hře a míč si často skákal, jak chtěl. Možná i to se promítlo do naší nepřesné koncovky v první půli. Celých dvacet minut se přes naši výraznou převahu hrálo bez branek. Tři tutovky "zazdil" Martin Mates, Martin Viták šel sám na brankáře, ale trestuhodně netrefil branku. Soupeř naši branku ze hry prakticky neohrozil, větší nebezpečí však znamenaly jeho auty a rohy u naší branky. Až ve 22. minutě se nám podařilo překonat obranu Dogs, Martin Mates zprava přihrál před prázdnou bránu Michalovi Malému, který se konečně po dvou letech opět trefil. O šest minut později dotlačil míč do sítě Martin Viták a o poločasové přestávce všechno vypadalo růžově.
Ale hned po změně stran soupeř utkání zdramatizoval. Rozhodčí neviděl faul na Jakuba a za naší obranou zapomenutý útočník se trefil parádně do růžku. Hned z protiútoku nás ale opět uklidnil Martin Mates, jehož střelu tečoval obránce mimo dosah gólmana. Další šance jsme však nevyužili a naše vítězství tak pojistil až v závěru Tomáš, který do prázdné branky doklepl nezištnou přihrávku Jakuba.

Oproti předchozím utkáním jsme podali slušný výkon a vstřelili alespoň pár gólů. Mohlo jich být však o něco víc. Překvapivě dobře si po dlouhé pauze vedl Honza, mezi své lepší si tento zápas zařadí určitě i Michal Malý a Jakub, který hrál opět s velkým přehledem...
Hráč zápasu: Michal Malý      Profil...      Statistika...

Po dvou letech čekání se znovu dočkal branky a zlomil tak počáteční odpor houževnatě bránícího soupeře.

Sviňmetr : 6.5 sviní (velmi kvalitní)