Zápas : 1.kolo Hanspaulka
Výsledek : 2:2 (0:1)

36. Martin Mates
38. Tomáš Rosenberger (Ondra Mates)

Ještě nikdy jsme na Hagiboru nezvítězili (a že jsme zde hráli hodně zápasů), ale na první jarní kolo Hanspaulské ligy jsme to přijeli změnit. Bohužel se to opět nepovedlo. Na zápas nás přišlo nemnoho a hlavně útočníci. Vojta se proto přesunul do obrany a v útoku se střídali Martin Viták s Tomášem a Michal Malý s Matějem Komancem.
Od začátku jsme si věřili na vítězství. Zprvu jsme šancí moc neměli, ale to se rychle změnilo. Nebyli jsme ale schopni vstřelit gól. V jedné akci zatáhl Martin Viták míč do rohu a přihrál zcela volnému Richardovi, tomu ale míč skočil a trefil jen břevno, na druhý pokus pak ležícího brankáře. Soupeř ale také nezaspal a jako první vstřelil branku. Byl to velký šok, protože dosavadní hra tomu příliš neodpovídala. Několik minut jsme hráli jako opaření a určitý útlum nám vydržel až do konce poločasu.
Během pauzy jsme se ale vyhecovali a zápas rychle otočili. Nejdřív se nádherně z přímého kopu do šibenice trefil Martin Mates. Brankář se nestihl ani ohlednout. O dvě minuty později vystřelil halfvolejem Tomáš a střelou k tyči vsítil náš druhý gól. Moc jsme si přáli vstřelit pojišťovací branku, ale nedařilo se. To se nám nakonec stalo osudným, když soupeř vyrovnal. Těsně před koncem oba týmy skoro nebránily a útočily. Hra byla velice rychlá a pohledná. Gól ale již nikdo nevstřelil, i když soupeř k tomu byl velice blízko.

V sestavě chybělo několik opor, ale i bez nich jsme dokázali sehrát slušné utkání. Remíze byla spravedlivým vyjádřením rozložení sil na hrací ploše...
Hráč zápasu: Martin Mates      Profil...      Statistika...

Krásnou střelou z přímého kopu nás vrátil do zápasu a po celý zápas se poctivě vracel do obrany.

Sviňmetr : 7 sviní (velmi kvalitní)