15. Matěj Kuncíř
24. Michal Stodola

31. minuta
 50. minuta

Když zápas začínal vytrvale pršelo. I tak jsme se dohodli na odehrání aby nedošlo ke zbytečným komplikacím s náhradním termínem. Hned na začátku se nám podařilo vstřelit rychlý gól a soupeř hodně znervózněl.
O branku se zasloužil Matěj Kuncíř, kterému přihrával Martin Mates. Do poločasu stačil ještě přidat gól Michal Stodola po samostatném úniku a opět Matěj Kuncíř. Soupeř se ale nenechal zahanbit a taky jednu branku vsítil. Druhý poločas už byl soupeř hodně nervózní a hodně nadával. Hra byla hodně nečistá, ale s mnoha šancemi na obou stranách. Soupeř dokázal snížil na 3:2, poté co Martin zaspal v brance a nestačil změnit směr svého pohybu. Bohužel jsem obdrželi i další gól, když Martin Viták chytal míč ze vzduchu a ten vyklouzl. Nutno podotknout, že došlo ke kontaktu mezi ním a útočícím hráčem. Celý průběh zápasu ale možná bude zbytečný. Jednou žlutou napomínaný Tomáš si nedal pozor a po hádce s protivníkem udělil rozhodčí žlutou kartu oběma. Tím pádem musel Tomáš ven, ale to se mu nelíbilo. Z hřiště šel moc pomalu a z tohoto důvodu ukončil rozhodčí zápas 10 minut před koncem...

Smůla je, že rozhodčí se trochu bál. Přece jen soupeř vypadal hrozivě a během zápasu dokonce vyhrožoval, ať počkáme po zápase, že dostaneme „přes hubu“. Na rozhodčího pokřikovali stejně. Tomáš ale udělal chybu a rozhodčí byl příliš zbrklý...
Hráč zápasu: Michal Stodola      Profil...      Statistika...

Krásným sólem přes celé hřiště nás dostal do dvoubrankového vedení, leč nakonec tento okamžik neznamenal pro výsledek zápasu vůbec nic.

Sviňmetr : 6 sviní (standard)