2. Martin Mates (Matěj Kuncíř)
16. Matěj Kuncíř (Michal Malý)
46. Petr Gregor (Martin Mates)
56. vlastní

S týmem Válcovna plechu jsme si zahráli již minulou sezónu na hřišti v Suchdole. Tenkrát jsme měli od začátku zápasu velkou převahu, ale gólově jsme se nemohli prosadit. Tentokrát jsme nechtěli nic nechat náhodě.
Na zápas se dostavila vcelku silná sestava. V brance nechyběl Martin Viták a v obraně Matěj Kuncíř a Martin Mates. Každý z nich vstřelil branku a na alespoň jednu přihrál.
Od začátku zápasu byla znát velká převaha našeho týmu. Do poločasu dokázal vstřelit gól Martin Mates a Matěj Kuncíř. Prvně jmenovanému přihrál Matěj Kuncíř a na druhý gól přihrál Michal Malý. Soupeř ale vstoupil do druhé půle s větším důrazem. Vytvářel si mnoho nebezpečných šancí a několikrát pomohlo brankáři jen štěstí. Tým Válcovnynám ale stejně dokázal vstřelit gól a zápas zdramatizovat. To se ale nelíbilo Petrovi, který po přehrávce Martina Matese zvýšil rozdíl na dvě branky a skóre uzavřel Martin Mates, jehož autové vhazovaní zavěsil do vlastní sítě soupeř. O gól se snažil ještě Tomáš, ale hlavní rozhodčí neviděl jeho teč po autu a tak gól neuznal. Nutno zmínit ještě Vojtu, který se dostal do velkého počtu šancí, ale chybělo mu štěstí.

Zápas jsme odehráli, jak jsme potřebovali. Rychle jsme vsítili branky a vedli. Čeká nás více těžších zápasů a ty budou určující pro vývoj situace v naší skupině 8. ligy.
Hráč zápasu: Martin Mates      Profil...      Statistika...

Připsal si dva body za gól a přihrávku, o druhý zásah ho obrala nechtěná teč protihráče.

Sviňmetr : 7 sviní (velmi kvalitní)